Upravit stránku

Barevné fasády domů

Rozhodli jste se pro novou fasádu vašeho domu? Anebo jste ve fázi dostavby rodinného domku a přemýšlíte nad volbou fasády? Neukvapte se a dejte si patřičně záležet při rozhodování, jako barvu a sytost zvolíte. Nejen aby její tón lichotil pohledu, ale aby fasáda tvořila i soulad s okolní přírodou a umocnila architektonické přednosti, které by splynuly v jeden příjemný celek.

Nové trendy stínící techniky

Stínící technika je v současné době velmi rychle se rozvíjejícím oborem. Každý rok nabízí zajímavé novinky v řešení stínění interiéru, technické inovace a nové materiály. Zájemci o moderní zastínění tak mají opravdu rozsáhlý výběr. Pojďte se s námi podívat na letošní novinky.

Jak si vybrat jídelní stůl a židle?

Jídelní kout zaujímá v dnešních domácnostech stále důležitější místo. A to i přes rychlou dobu, kdy již nejsou pravidlem společné rodinné večeře, jídlo je stále více spojováno se sledováním televize a v čím dál menším počtu domácností se pravidelně vaří. Jídelní kouty jsou spojovány se slavnostními rodinnými večeřemi a společenskými návštěvami. Je tedy extrémně důležité, jak si takovýto kout (či rovnou místnost) zařídíme.

Bydlete útulně a stylově i bez ruinování vaší peněženky

Bydlení je jedním z nejdůležitějších součástí našeho života, jež nás ovlivňují a ať chceme nebo ne, poukazuje na naše povahové rysy. Jedna věc je samozřejmě po krásném a dokonalém bydlení bezmezně toužit, avšak ta druhá je tyto plány zrealizovat. Pokud jste mladí a chybí vám dostatek financí nebo si před výstavbou rodinného domku chcete ještě pár let počkat, proměňte alespoň svůj dosavadní malý byteček v nápadité zázemí plné lásky, přátelství a vašeho osobitého kouzla.

Inspirace: Interiérový design podle znamení

Jedním z nejhezčích období života je zařizování prvního rodinného bydlení. Pokud to čeká i vás, pak vám trochu usnadníme práci. Přeci jenom ne všichni jsme designéři. Za to všichni jistě toužíme po krásném a útulném bydlení. Zjistěte, v jakém stylu se budete cítit nejlépe. Dnes se podíváme na styl vodnářů, ryb, beranů, blíženců, raků, lvů a kozorohů. Inspirujte se.

Tapety v dětském pokoji mohou rozvíjet dětské myšlení

Tapety do dětského pokojíčku už dávno nejsou jen fádní růžové a modré pláty papíru. V současné době máte na výběr z velkého množství vzorů, barev i struktur. Na trhu existují i tapety, které podporují dětské myšlení nebo například reálné 3D tapety. V našem malém průvodci vám pomůžeme vybrat tapetu, ze které bude mít vaše dítě opravdovou radost!

Rolety jako designový doplněk interiéru

Jak chytře, elegantně a designově řešit stínění v interiéru? I když máme všichni sluníčko rádi, někdy se před ním prostě chceme schovat. Nebo před zvědavými pohledy sousedů. Chceme mít soukromí. Pak není nic lepšího, že si pořídit interiérové rolety, které vám budou nejen dobře sloužit, ale zároveň ozdobí váš domov.
Nahoru