Upravit stránku
Rozhodli jste se pro novou fasádu vašeho domu? Anebo jste ve fázi dostavby rodinného domku a přemýšlíte nad volbou fasády? Neukvapte se a dejte si patřičně záležet při rozhodování, jako barvu a sytost zvolíte. Nejen aby její tón lichotil pohledu, ale aby fasáda tvořila i soulad s okolní přírodou a umocnila architektonické přednosti, které by splynuly v jeden příjemný celek.

Decentním odstínem nic nepokazíte


Přestože fasáda domu se realizuje jen párkrát za život, je ovlivněna rovněž módními trendy. Pokud zvolíte barvy přírody - okrovou, krémovou, hnědou, béžovou anebo zkombinujete dva barevné odstíny, půjdete s dobou. Váš dům s novou fasádou bude působit vznešeně a zároveň přirozeně ve spojitosti s okolím.

Kontrastní fasádní barvy volte s citem, abyste pak nebyli ve výsledku zklamáni. Nemusíte se bát syté žluté a oranžové, ani kombinace červené-modré. Barvy fasády by měly dobře zapadnout do prostředí a tvořit tak příjemný kontrast.

Nová fasáda na bytovém domě - www.fasadnistudio.cz
Nová fasáda na bytovém domě - www.fasadnistudio.cz

Realistický pohled na budoucí fasádu


Namíchání správného odstínu barev Vám umožní vizualizační studio. S pomocí počítačové techniky a specializovaného programu lze navrhnout barevné řešení fasády domu a případně celkové úpravy okolí. Pro někoho je to velice vítaná služba, jiní se raději spoléhají sami na sebe a řídí se vlastním citem a svou představou.

Fasáda nemusí být jen krásná, ale hlavně musí dobře izolovat. Zateplování fasád rodinných domů pro vás zajistí firma Fasády - zateplení Kwaczek.

Kvalita nátěrových barev


Aby nátěrová hmota vydržela co nejdéle a vypadala stále vzhledně a esteticky, musí mít dostatečnou odolnost vůči povětrnostním vlivům a rozmarům počasí a odolávat mrazu. Kvalita nátěru spočívá v tom, jak vysokou má krycí schopnost, stálost a mechanické kvality. Je také závislá na typu podkladu a v jakém je stavu a kvalitě.

Přilnavost omítky k podkladu zjistíme poklepem, vrypem zkusíme pevnost, rovnoměrnost nasákavosti si ověříme namočením povrchu vodou. Podle těchto aspektů se zvolí optimální a vhodný typ nátěru.

Disperzní silikonové barvy jsou zatím nejvíce osvědčené a spolehlivé fasádní nátěrové hmoty s vysokou životností.

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti