Upravit stránku

Proč si najmout firmu na pravidelný úklid

Vše, co potřebujete pro krásné prostředí své společnosti, je pečlivý personál úklidové firmy. I když se může zdát, že úklid je jednoduchá věc, věřte, že pořádek ve vašich kancelářích i společných prostorech udrží jen profesionálové. A jaké jsou další důvody, proč si na pravidelný úklid firmy najmout profesionální společnost?

Zimní péče o okrasné rostliny

Okrasné keře, květiny a další rostliny si na zahradu vysazujeme pro jejich přirozenou krásu. Některých rostlin si přes zimu nemusíte vůbec všímat. Některé naopak vyžadují vaši péči, i když venku mrzne. Jaké druhy rostlin tuto péči vyžadují a jak se o ně vlastně starat, aby nám zjara zase dělaly parádu? Poradíme vám.

Nové trendy stínící techniky

Stínící technika je v současné době velmi rychle se rozvíjejícím oborem. Každý rok nabízí zajímavé novinky v řešení stínění interiéru, technické inovace a nové materiály. Zájemci o moderní zastínění tak mají opravdu rozsáhlý výběr. Pojďte se s námi podívat na letošní novinky.

Víme, co potěší muže pod vánočním stromečkem

Díky blížícímu se magickému datu 24.12 si na podzim každý rok začínáte pokládat otázku: „Co letos koupím svému milému manželovi, hodnému dědečkovi či starostlivému tatínkovi k Vánocům?" Vybrat pěkný dárek, co muže opravdu zaujme a potěší, není vůbec jednoduchý úkol. Ovšem letos vám výběr ulehčíme. Máme pro vás několik typů na dárky pro muže, díky kterým doma sklidíte zaslouženou pochvalu.

Vypěstujte si slaďoučké jahody na vlastní zahrádce!

Znáte někoho, kdo nemá rád jahody? Tyhle malé červené zázraky nám každoročně zpříjemňují léto. Jíme je rádi čerstvé, mražené, svařené, tekuté, pijeme je se šampaňským, máme s nimi zmrzlinu nebo jogurty. Jahody jsou miláčky téměř všech. Pokud máte možnost, vypěstujte si je na vlastní zahrádce. Poradíme vám jak.
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti