Upravit stránku

Zimní péče o okrasné rostliny

Okrasné keře, květiny a další rostliny si na zahradu vysazujeme pro jejich přirozenou krásu. Některých rostlin si přes zimu nemusíte vůbec všímat. Některé naopak vyžadují vaši péči, i když venku mrzne. Jaké druhy rostlin tuto péči vyžadují a jak se o ně vlastně starat, aby nám zjara zase dělaly parádu? Poradíme vám.

Nové trendy stínící techniky

Stínící technika je v současné době velmi rychle se rozvíjejícím oborem. Každý rok nabízí zajímavé novinky v řešení stínění interiéru, technické inovace a nové materiály. Zájemci o moderní zastínění tak mají opravdu rozsáhlý výběr. Pojďte se s námi podívat na letošní novinky.

Víme, co potěší muže pod vánočním stromečkem

Díky blížícímu se magickému datu 24.12 si na podzim každý rok začínáte pokládat otázku: „Co letos koupím svému milému manželovi, hodnému dědečkovi či starostlivému tatínkovi k Vánocům?" Vybrat pěkný dárek, co muže opravdu zaujme a potěší, není vůbec jednoduchý úkol. Ovšem letos vám výběr ulehčíme. Máme pro vás několik typů na dárky pro muže, díky kterým doma sklidíte zaslouženou pochvalu.

Vypěstujte si slaďoučké jahody na vlastní zahrádce!

Znáte někoho, kdo nemá rád jahody? Tyhle malé červené zázraky nám každoročně zpříjemňují léto. Jíme je rádi čerstvé, mražené, svařené, tekuté, pijeme je se šampaňským, máme s nimi zmrzlinu nebo jogurty. Jahody jsou miláčky téměř všech. Pokud máte možnost, vypěstujte si je na vlastní zahrádce. Poradíme vám jak.

Bydlete útulně a stylově i bez ruinování vaší peněženky

Bydlení je jedním z nejdůležitějších součástí našeho života, jež nás ovlivňují a ať chceme nebo ne, poukazuje na naše povahové rysy. Jedna věc je samozřejmě po krásném a dokonalém bydlení bezmezně toužit, avšak ta druhá je tyto plány zrealizovat. Pokud jste mladí a chybí vám dostatek financí nebo si před výstavbou rodinného domku chcete ještě pár let počkat, proměňte alespoň svůj dosavadní malý byteček v nápadité zázemí plné lásky, přátelství a vašeho osobitého kouzla.
Nahoru