Upravit stránku

Jak si vybrat jídelní stůl a židle?

Jídelní kout zaujímá v dnešních domácnostech stále důležitější místo. A to i přes rychlou dobu, kdy již nejsou pravidlem společné rodinné večeře, jídlo je stále více spojováno se sledováním televize a v čím dál menším počtu domácností se pravidelně vaří. Jídelní kouty jsou spojovány se slavnostními rodinnými večeřemi a společenskými návštěvami. Je tedy extrémně důležité, jak si takovýto kout (či rovnou místnost) zařídíme.

Inspirace: Interiérový design podle znamení

Jedním z nejhezčích období života je zařizování prvního rodinného bydlení. Pokud to čeká i vás, pak vám trochu usnadníme práci. Přeci jenom ne všichni jsme designéři. Za to všichni jistě toužíme po krásném a útulném bydlení. Zjistěte, v jakém stylu se budete cítit nejlépe. Dnes se podíváme na styl vodnářů, ryb, beranů, blíženců, raků, lvů a kozorohů. Inspirujte se.

Léto schované ve sklenici

Pokud mate rádi typické letní ovoce, jako jsou například třešně, jahody, broskve nebo maliny a víte, že na ně dostanete chuť i v zimě, není nic snazšího, než je uchovat některým z možných způsobů. Je jen na vás, zda si vyberete prosté zmražení nebo jestli z ovoce uděláte kompoty či marmelády. Plody můžete samozřejmě i sušit. V článku se seznámíte s výhodami i nevýhodami jednotlivých variant a dostanete i několik užitečných tipů.

Jak vybrat tyčový mixér?

Není nad to mít v kuchyni po ruce šikovné pomocníky. Jedním z nich je bezesporu tyčový mixér. Ale co když žádný nemáte anebo vám váš starý mixér právě vypověděl službu? Samozřejmě, že zajdete do obchodu. Dejte si však pozor. Můžete být překvapeni širokou nabídkou.

Jak vybrat troubu?

Již celé hodiny sedíte a prohlížíte si katalogy, jež nabízejí krásné kuchyňské trouby? Z nepřeberného množství vestavěných, horkovzdušných, elektrických a jiných trub se vám začíná motat hlava? Nepanikařte a udělejte si představu o vaší ideální troubě díky našim radám. Uvidíte, že vám bude ihned všechno jasnější.

Barvy Velikonoc

Velikonoce se kvapem blíží a spolu s nimi na nás dýchá i jarní atmosféra, která po dlouhé zimě potěší nejednoho z nás. Pro každé období je typická nějaká barva. Pro Velikonoce jich je několik, ale hlavní a oživující jsou bezpochyby žlutá a zelená.

Správně vybrané úchytky dodají kuchyni šmrnc!

Zařizování nové kuchyně. Sen většiny vášnivých kuchařek, kutilský oříšek pro většinu věrných strávníků. Na co se při vybírání nové kuchyně nejčastěji zaměřujeme? Pro ženy je bezpochyby nejdůležitější stránka praktická a estetická. Muži se zaměří na funkčnost a zpracování. Ve výsledku volíme barvu linky, materiál, rozměry, vybíráme spotřebiče, nakonec i doplňky. Na jeden malý, byť podstatný detail ale většina z nás často zapomíná. Úchytky! Ty totiž mohou s finální podobou nové kuchyně udělat doslova divy.
Jaký kuchyňský dřez si vyberete vy?

Nezanedbejte výběr kuchyňského dřezu!

Hodně domácností má dnes k dispozici myčku nádobí, kolem kuchyňského dřezu se ale točí 60 % činností. Proto byste neměli jeho výběr uspěchat či zanedbat. Špatně vybraný nebo umístěný dřez může zkazit jinak dokonalou kuchyňskou linku. Vybírejte nejenom podle designu, ale také podle požadované funkčnosti.V nabídce eshopu dobracena.cz si můžete vybrat z více než 1800 dřezů!
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti