Upravit stránku
Jedním z nejhezčích období života je zařizování prvního rodinného bydlení. Pokud to čeká i vás, pak vám trochu usnadníme práci. Přeci jenom ne všichni jsme designéři. Za to všichni jistě toužíme po krásném a útulném bydlení. Zjistěte, v jakém stylu se budete cítit nejlépe. Dnes se podíváme na styl vodnářů, ryb, beranů, blíženců, raků, lvů a kozorohů. Inspirujte se.

Bydlení podle vodnáře


Vodnář neustále staví vzdušné zámky a poletuje hlavou v oblacích. Je individualista a volnomyšlenkář a jako takový potřebuje vtisknout domovu určitou jedinečnost. Na vyšperkovaném interiérovém designu si zakládá. Má rád hodně světla, velká okna, otevřené místnosti a bílou barvu. K tomu doplňky ze dřeva nebo v barvě holubí šedi a jeho srdce zaplesá.

Bydlení podle vodnáře

Bydlení podle ryb


Ryby jsou veselé a pozitivní. Rády se však čas od času schovají před okolním světem. Dobře se proto budou cítit za závojem z modré, zelené a tyrkysové barvy moře. Všechny tóny musí být tlumené a pastelové. Ty se pak skvěle kombinují s bílým nábytkem a přírodními dekoracemi (mušličky, písek, to je jejich).

Bydlení podle ryb

Bydlení podle berana


Beran má rád řemeslnou poctivost. Sám si rád občas něco vyrobí sám a je na to náležitě pyšný. Jeho nejoblíbenější místnosti je pracovna, nebo chcete-li ateliér. Má rád dekorace a umělecká díla, kterými jsou pro něj i obyčejné nůžky, pravítka a různé maličkosti zavěšené úhledně nad stolem. Dřevo, kov a keramika nesmí v jeho domácnosti chybět.

Bydlení podle berana

Bydlení podle blíženců


Blíženci jsou zobrazováni v páru. Jsou přátelští, zakládají si na rodinné pohodě a na společenském životě. Středobodem jejich domácnosti je vždy jídelna nebo obývák, který se neustále hemží spoustou přátel a blízkých. Základem je proto velká sedací souprava, ještě větší stůl a spousta veselých barev všude kolem.

Bydlení podle blíženců

Bydlení podle raka


Raci jsou podobně rodinně založení jako blíženci. Jejich doménou je však kuchyně. Ta je u nich klíček k dobrému bydlu. A chystáte-li například rekonstrukci bytového jádra, nikdo vám neporadí lépe, než právě raci. S nimi bude vaše výbava kvalitní, spotřebiče moderní, linka praktická a všude spousta vychytávek.

Bydlení podle raka

Bydlení podle lva


Lev je nejen král zvířat, ale i král designu. Má rád honosné a krásné bydlení. Vyžívá se v luxusních dekoracích a barvách slunce. Jeho domov musí být prostorný a maximálně pohodlný. Ideální jsou pro něj vysoké stropy, velká okna a venku pořádný výběh…tedy pardon, zahrada.

Bydlení podle lva

Bydlení podle kozoroha


Kozoroh je nohama pevně na zemi a tak miluje zemité tóny. Miluje dřevo, kámen, pálenou hlínu. Má rád červenou, hnědou, okrovou, černou i zelenou barvu. Dává přednost kvalitě nad kvantitou a tíhne ke starožitnostem.

Bydlení podle kozoroha
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti