Upravit stránku
22. až 25. 4. 2015 proběhne na brněnském výstavišti další ročník mezinárodního stavebního veletrhu IBF. A souběžně se představí také veletržní akce DSB (Dřevo a stavby Brno) a veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX.

V tradiční dubnový termín 22. až 25. 4. 2015 proběhne na brněnském výstavišti další ročník mezinárodního stavebního veletrhu IBF. Máte už vstupenky? Tentokrát to bude veliké, protože se pod společným názvem přestaví veletrh IBF (Stavba, interiér, nábytek), veletrh DSB (Dřevo a stavby Brno) a veletrh MOBITEX (nábytek a interiérový design).

Profil veletrhu


Mezinárodní stavební veletrh IBF pokrývá prakticky všechny oblasti stavebnictví. A to doslova, protože se tentokrát spojí s dalšími veletrhy DSB (Dřevo a stavby Brno) a MOBITEX (nábytek a interiérový design). Dozvíte se tedy vše k realizaci staveb, technologiím, stavebním materiálům, strojům, konstrukcím nebo technickým zařízením budov. Zvlášť se také objeví téma interiér a nábytek, zahrada a hobby, nebo energetická náročnost budov. Pokud tedy plánujete stavbu domu, rekonstrukci, hledáte správné řešení například pro vytápění či zateplení domu, pak si určitě na veletrh IBF udělejte čas.

Novinky na veletrhu IBF


OSVĚTLENÍ
Novým projektem stavebního veletrhu IBF bude letos osvětlení, respektive poradenství s výběrem vhodného typu osvětlení do domácností. V pavilonu „P" na výstavišti k tomu budou zřízeny vzorové místnosti (pracovna, kuchyň, jídelna a koupelna), které budou osvětleny různými druhy svítidel a návštěvník si bude moci vše v reálu prohlédnout a vyzkoušet.

VELETRH PTÁČEK
Další novinkou je přidružený veletrh PTÁČEK stejnojmenné velkoobchodní společnosti. V rámci této akce představí firma nabídku od svých více než 130 dodavatelů z oboru voda, sanita, inženýrské sítě a zvláště plyn a topení. Pokud tedy zvažujete jaký typ topení zvolit do vašeho domu, zda elektrické podlahové vytápění, plynové topení nebo další alternativní zdroje, pak se zde dozvíte vše potřebné.

Velká témata, která by vás mohla zajímat


Jak už bylo řečeno, kromě zvláštních novinek pokrývá veletrh všechny oblasti stavebnictví. Tady jsou vybrané z nich:

 • Projektové a inženýrské služby
 • Stavební materiály
 • Izolační materiály, výrobky a systémy
 • Vytápěcí technika, klimatizace do bytu - externí odkaz , vzduchotechnika
 • Recyklace stavebních materiálů
 • Stavební software a hardware
 • Finanční služby, vzdělávání, školství
 • Zahrady
 • Dřevěné stavby
 • Elektroinstalační technika
 • Zabezpečovací technika a systémy, atd.
Všechny podrobné informace o veletrhu, o dopravě, vstupenkách, otevírací době atd. jsou uvedeny na oficiální prezentaci veletrhu IBF.
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti