Upravit stránku
Čistička vzduchu nemusí být jenom nevzhledná krabice, která vám hyzdí byt. Naopak. Francouzské čističky vzduchu od Airnaturel vynikají svým designem, výkonností a účinností. Zbavte se škodlivých částic ve vzduchu, který dýcháte. Čistička je vhodná nejen pro alergiky, ale pro každého, kdo vyznává zdravý životní styl.
Moderní čističky vzduchu do bytu řeší kvalitu vzduchu, který dýcháme po většinu dne. Zejména ve větších městech zatížených smogem jsou čističky nezbytností. Doporučujeme je ale také do bytu alergiků, kuřáků, nebo tam, kde vznikají problémy s plísní. Vydýchaný vzduch je nejen nepříjemný, ale také nám může způsobit nejrůznější onemocnění dýchacích cest.

Čističky vzduchu od francouzského výrobce Airnaturel dokázaly skloubit funkčnost a design. Jsou inovativní a cenové dostupné pro každého. Pod heslem le bien air chez soi se dostává stále do více domácností, které si uvědomují zhoršující se kvalitu vzduchu. Kromě čističek vzduchu dodává Airnaturel také designové zvlhčovače a odvlhčovače vzduchu.

Jak vybrat vhodnou čističku vzduchu


Pokud u vás rozhoduje design, čističky Airnaturel zvítězí na plné čáře. Zajímat byste se ale měli také o další parametry čističky. Vybírejte zejména podle velikosti prostoru, ve kterém bude čistička umístěna. Například čistička vzduchu Buldair za 1.910 Kč je vhodná do místnosti o velikosti do 15 m2. Uhlíkový filtr zajišťuje maximální pročištění vzduchu a zbaví ho pylů, prachu, alergenů a dalších škodlivých látek. Její účinnost zvyšuje také ionizátor. Součástí čističky je také integrovaná nádoba na éterické oleje, kterými dle libosti provoníte byt.

Designová čistička vzduchu Buldair za 1.910 Kč.

Designová čistička vzduchu Buldair za 1.910 Kč.

Čističky vzduchu a alergie


Čističky vzduchu jsou vhodné především pro alergiky na pyly, prach nebo zvířecí chlupy. Naopak v případě alergií na roztoče velkou úlevu nepocítíte. Je však důležité, abyste čističku uměli správně používat, jedině tak bude totiž účinná. Vždy by měla čistit vzduch jen v jedné místnosti o kapacitě, pro kterou je určená. Ideální je, když je zapnutá 24 hodin denně, můžete si ji ale zapnout klidně až přijdete z práce. Neměla by ale běžet méně než hodinu, pak jsou výsledky mizivé.

Design čističky je velmi důležitý, bude vám totiž neustále na očích. V tomto ohledu splňují čističky vzduchu Airnaturel 100% svou úlohu. Do domácnosti i do kanceláře je potom vhodná také čistička vzduchu Sinclaire za 5.999 Kč.
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti