Upravit stránku

Revitalizace panelového domu zkrotí provozní náklady

Kompletní revitalizace panelových domů dokážou ze staveb v katastrofálním stavu vykouzlit moderní a pohodlný domov. Bydlení v panelovém bytě tak dávno není jen přechodné řešení pro mladé rodiny. Po regeneraci paneláku navíc sdružení vlastníků ušetří nemalé náklady na provoz. Pojďme se podívat, co všechno revitalizace obnáší a jaké jsou její další výhody.

Jak stavět a bydlet levně

Zaplacením za stavbu domu či bytu náklady na bydlení zdaleka nekončí. Dům, ve kterém žijeme, obvykle vyžaduje další investice do provozu, energie a vytápění. Levné bydlení tedy neznamená jen pořízení levné stavby, ale také stavby, jejíž užívání nás nebude moc stát.

Několik rad pro výběr sprchového koutu

Sprchový kout versus vana. Spor, který trvá věky a který jen tak nebude znát vítěze. Nejlepší variantou je mít obojí a vybírat si podle nálady a času. Dnes dáme přednost sprchovému koutu a zaměříme se na to, jak ho co nejlépe vybrat - aby seděl přímo do vaší koupelny, dlouho vydržel a byl komfortní. Zeptali jsme se těch nejpovolanějších - odborníků na vybavení koupelny z české firmy ROLTECHNIK.
Příští rok patří eklektickému stylu

Inspirace interiérového designu pro rok 2017

Je tu babí léto a spolu s ním také nespočet akcí věnovaných interiérovému designu - madridský veletrh Intergift, pařížský Maison&Objet nebo milánský Salone Internazionale del Mobile (i když ten se letos konal o trochu dřív). Stihli jste je všechny? Pokud ne, nevadí. My jsme je všechny sledovali a shrnuli pro vás trendy pro rok 2017. Tady jsou.
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti