Upravit stránku
Díky blížícímu se magickému datu 24.12 si na podzim každý rok začínáte pokládat otázku: „Co letos koupím svému milému manželovi, hodnému dědečkovi či starostlivému tatínkovi k Vánocům?" Vybrat pěkný dárek, co muže opravdu zaujme a potěší, není vůbec jednoduchý úkol. Ovšem letos vám výběr ulehčíme. Máme pro vás několik typů na dárky pro muže, díky kterým doma sklidíte zaslouženou pochvalu.

Nářadí nejen pro kutily


Každý muž je v jádru trochu kutil, a proto ho krásným kouskem nářadí jistě neurazíte. Takový dědeček se s vrtačkou a aku šroubovákem dokáže zabavit nejedno dlouhé odpoledne. A pokud váš muž kutilství zase až tak neholduje, určitě toto nářadí ocení tehdy, když bude potřebovat opravit nebo vylepšit vaši společnou domácnost.

Aku šroubovák SKIL - www.naradi-skaloud.cz
Aku šroubovák SKIL - www.naradi-skaloud.cz

V e-shopu firmy Škaloud můžete vybírat z velmi široké nabídky profi i hobby nářadí. Toto nářadí od renomovaných výrobců je velice kvalitní a spolehlivé. Ovládat a pracovat s tímto nářadím je také velice jednoduchá záležitost, a tak se nemusíte bát, že by si vaše drahá polovička vyvrtala díru do kolena místo do zdi.

Skleněné doplňky, které muže zaujmou


Také si myslíte, že je opravdový nesmysl, aby byl muž potěšen doplňkem do domácnosti. Samy znáte, když mu ukazujete nádhernou vázu, perfektní ubrus či jiné dokonalé doplňky do domácnosti, nad kterými se sama úplně rozplýváte, to jeho tiché přitakání: „Ano miláčku, je to moc pěkné.“ Přesvědčíme vás o opaku.

Skleněná cisterna - www.dtglass.cz
Skleněná cisterna - www.dtglass.cz
Firma DT GLASS si dala opravdu záležet a vyrobila sérii skleněných doplňků, které jsou ideálním dárkem pro muže. Jen si představte, jak si jako malý hraje s cisterničkou plnou jeho oblíbeného pití, které si předtím vyrobil ve svém destilačním přístroji. Jezdí tam a zpět, občas musí doplnit náklad a občas je potřeba náklad někde vyložit. Pro muže ideální zábava.
Destilační přístroj - www.dtglass.cz
Destilační přístroj - www.dtglass.cz

Vysavač či pekárna? Proč ne?


Jsou to přístroje, o kterých muž ani neví, že existují? Nadchněte ho pro věc a pořiďte mu praktický ruční vysavač. Bude si s ním moci vysát auto a někdy vám třeba pomůže poklidit i kousek domácnosti, což mu udělá velice dobře a i vy budete spokojená.

Autovysavač ETA - www.eta.cz
Autovysavač ETA - www.eta.cz
Pokud vám chce stále pomáhat v kuchyni, pořiďte mu domácí pekárnu. Péci chleba v těchto pekárnách je velice jednoduchá záležitost a on bude moci zapojit svou fantazii a vyrobit si chleba přesně dle své chuti. Uvidíte, že takový dárek ho bude velice bavit a vy si "užijete" mnoho dlouhých a jistě velice zajímavých přednášek o pečení chleba.
Domácí pekárna Delicca - www.eta.cz
Domácí pekárna Delicca - www.eta.cz
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti