Upravit stránku

Vše, co potřebujete pro krásné prostředí své společnosti, je pečlivý personál úklidové firmy. I když se může zdát, že úklid je jednoduchá věc, věřte, že pořádek ve vašich kancelářích i společných prostorech udrží jen profesionálové. A jaké jsou další důvody, proč si na pravidelný úklid firmy najmout profesionální společnost?

Úklidová firma, nebo úklid svépomocí?

Dojem, který v lidech vaše firma zanechá, je důležitý. Pravidelné udržování čistoty a hygieny v kancelářích, firmách i společných prostorech je proto nutností. Přemýšleli jste, že si úklid firmy nebo společných prostor zajistíte sami? Proč si ale přidělávat zbytečnou námahu a starosti? Každému majiteli či správci společných prostor, kanceláří i škol doporučujeme profesionální úklid.

Objednáte-li si na pravidelný úklid pečlivého odborníka, bude postaráno o vše od doplnění mýdla přes vynesení košů až po utření prachu. Když k tomu připočteme know-how, pečlivost, profesionální stroje, chemii a čas, který můžeme věnovat svým zálibám nebo práci, je volba úklidové firmy pro péči o společné prostory a kanceláře jasná.

Úklid firem a společných prostor v Praze a okolí

Vlastní úklidoví pracovníci, nebo specializovaná firma?

Možná se vám honí hlavou otázka, zda si na pravidelný úklid najmout spíše firmu, která své pracovníky bude na místo vysílat, nebo zda zaměstnat vlastní uklízečky či uklízeče, kteří budou pracovat jen u vás. Najmutí profesionální úklidové firmy má však jasné výhody.

Výhody úklidové firmy:

  • Čas úklidu je flexibilní. Přizpůsobí se vám tak, jak to bude vyhovovat vám i pracovní době vaší firmy.
  • K dispozici mají speciální chemii a stroje, díky kterým se bude vše lesknout čistotou.
  • Zodpovědné úklidové firmy posílají své pracovníky na pravidelná školení.
  • Nemusíte se o nic starat. Stačí se dohodnout na formě úklidu. A pak si už jen užívat krásně uklizeného prostoru.
  • Úklidové firmy zaměstnávají prověřené pracovníky a jejich práci pravidelně kontrolují.
  • Cena pravidelného úklidu není vysoká. Překvapí vás, kolik vám ušetří nákladů i starostí.
Perfektně uklizená kancelář, administrativní a společné prostory jsou vizitkou vaší společnosti. Čistoty si všímají vaši hosté i zákazníci. Jde však nejen o prestiž, ale také o zdraví vaše i vašich zákazníků.

Na co dát pozor při výběru úklidové firmy

Výběr spolehlivé úklidové firmy není radno podcenit. Obavy z nedodržení rozsahu práce nebo z nekvalitního úklidu mohou být navíc důvodem, proč s objednáním mnoho majitelů firem stále váhá. Prozradíme vám ale tipy, podle kterých se můžete při výběru firmy řídit. Vyhnete se tak zklamání i zbytečným nákladům.

  • Dejte na zkušenosti. Firmy s mnohaletou praxí už vědí, jak úklid provádět i jak zorganizovat pracovníky, aby nedocházelo k prodlevám.
  • Výbava je základ. Vlastní úklidová firma stroje pro voskování podlah, podlahové čištění nebo kvalitní chemii? Pak má jistě pomyslné body k dobru.
  • Osobní seznámení ještě před úklidem. Provedení služeb by měla předcházet osobní návštěva vaší firmy, domu či obchodu. Jedině tak je možné získat představu o tom, co potřebujete a vše přizpůsobit vaší potřebě.

Housekeeping s.r.o. – spolehlivá firma pro váš úklid

Společnost Housekeeping s.r.o. se stane vaším spolehlivým partnerem pro úklid firmy, kanceláře, školy či společných prostor v Praze. Pečliví pracovníci této zkušené firmy v současné době uklidí až 50 000 m2 za měsíc. 

Pracovníci se vám přizpůsobí časově tak, aby vás nerušili v práci. Výsledkem spolupráce s firmou Housekeeping s.r.o. budou pečlivě uklizené prostory a vaše spokojenost.

Housekeeping s.r.o.
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti