Upravit stránku

Jak zařídit garsonku

Pořídili jste si garsonku jako startovací byt. I přestože víte, že se jedná o dočasné řešení, chcete mít svou garsonku vybavenou co nejlépe a nejefektivněji? V tom případě se inspirujte v našem článku o bydlení v garsonkách a návody na to, jak je vybavit.
KUBIS Lumio v atypickém provedení na míru od RD Rýmařov.

Hospodářská krize výrazně zasáhla stavebnictví. Lidé začali věřit dřevostavbám

V roce 2013 uzavřely české stavební firmy téměř o polovinu méně zakázek, než v roce 2008. Mohla za to hospodářská krize. Na stavební firmy byly také kladeny až nereálné požadavky - nízká cena, rychlost. To se samozřejmě odrazilo na kvalitě provedeného díla. V takové době je nutné najít si vlastní cestu. Pokud se jedná o stavební firmu, která nabízí rodinné domy, musíte se vcítit do kůže zadavatele. Nejčastěji tedy mladých rodin.

typový dům JUPITER Dům roku 2007

Úsporné domy ze systému VELOX

Pokud se právě rozhodujete o stavbě svého domu, jistě přemýšlíte, zda bude lepší typový projekt nebo individuální řešení, jaký materiál zvolíte a jaké by měly být maximální náklady na stavbu. A už jste přemýšleli o budoucích nákladech - na vytápění, ohřev vody, a podobně?

Pískoviště pro zábavu a tvořivost vašeho dítěte

Udělat z písku bábovičku, to je radost snad všech nejmenších dětí, ale vytvořit hrad, to nedovede hned tak každý. Hrát si na písku, prosévat ho, cpát do formiček a báboviček, to je doména tvořivosti dětí předškolního věku. Písek je prostředkem jejich hravého světa, kde mohou uplatňovat svojí dětskou dovednost, představivost a tvůrčí fantazii. Pískoviště je prostě kouzelný dětský ráj.

Kde v Praze najít nejlevnější bydlení?

Chcete bydlet v Praze a nevíte, která část pro vás bude ta pravá? Máte omezený rozpočet a potřebujete rady ohledně co nejlevnějšího pronájmu či koupi bytu? Pak je dnešní článek právě pro vás! Přinášíme vám užitečné tipy na bydlení v naší metropoli.
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti