Upravit stránku
Výstavba rodinného domu je vždy časově náročný, nákladný a složitý proces, který sebere vám a celé vaší rodině spoustu energie. Náš článek vám ukáže, jak na to jít jinak a ušetřenou energii investujte do  příjemných rodinných koníčků.

S montovanými domy jednoznačně ušetříte!


Uvažujete o novém bydlení - nejlépe v rodinném domě, který bude sedět vaší životní filosofii a budete se v něm cítit příjemně?Máme pro vás skvělý tip! Poslední dobou lidé poznávají, že dřevostavby, nebo takzvané montované domy vám ušetří hned několik věcí:

  • celkové finance (náklady, provoz)
  • vaši osobní fyzickou energii a nervy
  • energii na provoz domu (vytápění,…)

Stavbou rodinného domu na klíč člověk šetří  tisíce a ještě udělá vstřícný krok pro životní prostředí. Hledejte domy, které mají energetický certifikát, který je řadí do kategorie energeticky úsporných domů. Řadíme sem právě námi doporučované dřevostavby a monotvané domy. Není to skvělá myšlenka? Váš ekonomický a ekologický dům snadno, rychle a za minimální náklady při pořízení i jeho provozu!

3d model montovaného domu

Dispozice montovaného domu


Skvělým a velice praktickým hitem se stala nabídka: „Sestavte si svůj dům podle vlastních představ." Ano! Toto je exkluzivní nabídka dobrých firem, které se zabývají vástavbou těchto domů. Navštivte nějako, ptejte se a buďte kreativní!

Typů dřevostaveb a tzv. pasivních domů je několik - od klasických konvenčních staveb po atipycké malé, či naopak velké stavby. Vše záleží na domluvě s firmou, která vám jistě nabídne celý projekt tzv. „na míru"! Dáváte přednost átriovému typu domu, jehož hlavní prostor tvoří obývací pokoj, jídelna a kuchyň dohromady, nebo upřednostňujete větší intimitu? Dispozice jsou vážně na vás. Komfortní bydlení na klíč, za opravdu nízkou cenu, s energetickou návratností a ještě kompletně podle svých představ do pár měsíců? Nesktečné!

Pokud se necítíte být dost kreativní, inspirujte se a vybírejte z již navržených či realizovaných staveb tohoto typu. Katalog rodinných domů je dnes lehce přístupný online a můžete v něm listovat doma v klidu u kávy.

Plánek montovaného domu

Mluví za ně historie


Ač se to může zdát neuvěřitelné, rodinné domy tohoto typu nejsou výkřikem poslední doby. Například takové okálové domy stojí v naší republice již od sedmdesátých let. Množství rodinných domů tohoto typu postavených v bývalém Československu se dá počítat po tisících. Už tehdy lidé poznaly jejich výhody a neváhali se směle pustit do výstavby.

Za tu dobu byly vylepšeny technologie, materiály, taktika - veškeré potřebné faktory k tomu, abyste i vy mohli dnes spokojeně bydlet v moderním rodinném domě s tradicí.

Stavíte nový domek se zahrádkou? Nezapomeňte si pořídit kvalitní odvodňovací systémy, které z vašeho pozemku spolehlivě odvedou nadbytečnou dešťovou vodu. Žlaby snadno napojíte ke kanalizaci díky předem připraveným otvorům.
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti