Upravit stránku

Stropní chlazení jakožto bezpečnější a účinnější náhrada klimatizace

Každý, kdo se někdy pokoušel dlouhodobě pracovat v místnosti vybavené klasickou klimatizací, ví, že to bylo většinou vykoupeno nepříjemným pálením očí, bolestmi hlavy a někdy dokonce i ztrátou hlasu. 

Ani snaha o zasloužený odpočinek v pohodlí domova není za hlasitého chodu tohoto přístroje o moc snazší. Řešení? Stropní chlazení pomocí systému FV KLIMA.

Jak vytvořit příjemné posezení v zahradě snů

Cesty nás zahradou provázejí a propojují různé prvky. Jedním takovým prvkem může být i místo k sezení. Typ a velikost posezení se odvíjí od vašich nároků a velikosti zahrady. Může se jednat o lavičku pod stromem, pergolu nebo altán. Pokud nic podobného ještě na své zahradě nemáte, poradíme vám, jak, kde a z čeho si místo pro příjemný odpočinek vytvořit.

Kamarádi do vody

Přestože jaro teprve nedávno začalo, stihlo v krátkém čase obohatit přírodu o kouzelnou a všudypřítomnou zelenou krásu šťavnatých stromů a luk i dojímavou barevností květů. Květy brzy odkvetou, zeleň nabude sytějších barev a léto na sebe nenechá dlouho čekat.

Nechte vintage a retro vtrhnout do vašeho života

Hledáte způsob, jak oživit svůj interiér bez větších finančních i časových investic? Inspiraci vám nabídnou letošní trendy - pusťte se do vintage a retro. Nemusíte se obávat, pokud se zvelebováním bytu nemáte žádné zkušenosti - tenhle styl se podle pouček dělat nedá. Naopak, postačí vám estetické cítění a trocha intuice.
Slunečníky nesmí chybět na žádné letní zahrádce. Vytvořte si příjemný stín u vás doma.

Jak vybrat ten nejlepší slunečník na balkon a zahradu

Mnoho lidí se celý rok těší na léto, teplo, slunce a aktivity s tím vším spojené, ale jen málokdo si uvědomuje, jak mohou být sluneční paprsky škodlivé. To je hlavní důvod, proč byste měli investovat do ochrany před sluncem. Pod slunečníkem si můžete v klidu užít čerstvý letní vzduch bez jakýchkoliv obav. Jak ale vybrat ten správný? To vám poradíme v našem dnešním článku.
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti