Upravit stránku
Přestože jaro teprve nedávno začalo, stihlo v krátkém čase obohatit přírodu o kouzelnou a všudypřítomnou zelenou krásu šťavnatých stromů a luk i dojímavou barevností květů. Květy brzy odkvetou, zeleň nabude sytějších barev a léto na sebe nenechá dlouho čekat.

Není nijak brzy přemýšlet nad tím, co je potřeba koupit na dovolenou a jak se vybavit. Dovolená, to je koupání, nádherné lenošení, regenerace duševních a fyzických sil. Ve vodě se člověk cítí uvolněně, voda příjemně chladí, nadlehčuje a uklidňuje. Koupání bývá hravé a radostné zejména pro děti, dopřejme jim do vody nafukovací kamarády.

Zábava nejen pro děti


Vodní nafukovací matrace byly vždycky žádané a vyhovovaly nejen dětem, ale i dospělým. Krásně se na nich odpočívá, vodní hladina vás lehounce pohupuje a kolébá, slunce hřeje a matrace příjemně chladí. Pozor na usnutí, to by nebylo dobré. Dětem se to stát nemůže. Objeví ve všem zdroj zábavy a tak na matraci většinou jen skotačí.

Chcete sedět na vodě?


To vše je možné. Příjemné posezení vám zajistí ergonomické vodní křesílko. Stačí jej nafouknout, nasednout, ruce si pohodlně opřete o baňaté područky a houpy, hou-sladké odpočívání zaručeno.

vodní křesílka ve vodě

Pohodlné posezení ve vodě zajistí vodní křesílka - eshop.jipast.cz

Tak krásný plážový míč jste ještě neměl


Jsou v barvách, na jaké si jen vzpomenete a s krásnými dekory a motivy. Veliké plážové míče jsou tak lákavé a inspirativní pro hopsání na vodě, skákání hry. Navíc se jimi můžete nechat unášet. Jen se dobře držet, jinak se po nich skulíte do vody. Jsou pro velkou legraci a radost.

Nafukovací míč s barevným potiskem potěší především děti - eshop.jipast.cz
Nafukovací míč s barevným potiskem potěší především děti - eshop.jipast.cz

Vodní kluzák má aerodynamický tvar


Zaujměte pozici lehu na břiše, ruce pohodlně opřete na naducané postranice nebo područky a už to frčí, už to jede po vodní hladině. A dostatečně kopat nohama. Skluzák je koncipovaný tak, že nohy visí dolů, abyste jimi mohli pohybovat. Děti to určitě pobaví.

Vodní trampolína, houpačka, skluzavka


To jsou vymoženosti. Trampolína má bezpečnou odrazovou plochu a případné padání na vodu je bezpečnější, než kdekoliv jinde. Vyhovující je mělčina. Skluzavka se připevňuje k trampolíně. Překlápěcí vodní houpačka - externí odkaz  poskytuje vyžití a pojme ke hře třeba šest lidí najednou. Velcí nebo malí, všem se to líbí.

Vodní houpačka
Dokud nevyzkoušíte vodní houpačku, neuvěříte, jaká je to paráda - eshop.jipast.cz
Léto a voda nabídne radost, vyžití a užitečnou terapii, která je specifická a jen sezónní. Pokud se již teď chystáte k moři, jezeru či jen k bazénu, nezapomeňte si nachystat i potřebné kamarády do vody. S nimi to bude ještě větší legrace.
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti