Upravit stránku

Vytápíte plynem? Poradíme vám, díky jakému kotli ušetříte!

Topíte plynem a nedáte na něj dopustit? Proč ne - plyn dnes patří mezi nejlevnější formy vytápění. V následujícím článku vám poradíme, jak ještě víc ušetřit, protože správný výběr kotle značně ovlivní spotřebu paliva a tím i celkové výdaje na chod domácnosti. Ať chystáte nové bydlení, nebo máte starý kotel, který potřebuje vyměnit, neváhejte a vyberte si nový plynový kotel co nejdříve!

Vánoce ve světě koupelen

Vánoční atmosféra je hmatatelná na každém rohu. Vůně jehličí, svařeného vína a cukroví nás provází od začátku adventu. S tím souvisí i tradiční hon za dárky, které nadělujeme nejbližším pod stromeček. Nadílku si pro vás připravila i společnost Roltechnik se svými outletovými sprchovými kouty a odměnami za nákup nad 3 000 Kč. 

Návod na zateplení šikmé střechy minerální vatou svépomocí

Dejte vale vysokým účtům za elektřinu či plyn. Vytápění nás přijde stále dráž, a to letos nebyla téměř žádná zima! Pokud máte neustálých nedoplatků za plyn už vážně dost, investujte do kvalitního zateplení střechy či stropu. Díky nám můžete ušetřit za práci - máme pro vás návod, díky kterému nebude zateplování šikmé střechy či stropu nic složitého.
Dřevo nechte vždy důkladně vyschnout. Zajistíte tak nejlepší topné vlastnosti.

Jak vybrat a skladovat dřevo na topení?

Vytápění dřevem je z hlediska dlouhodobého časového horizontu nejlevnějším způsobem  získávání tepla. Z tohoto důvodu je tento obnovitelný zdroj energie používán k vytápění stále častěji. A stále častěji se také objevují otázky typu: „Jaké dřevo je nejlepší?"nebo „Jak jej skladovat?".
Přenosná kamna budou tam, kde je budete chtít.

Kamna kamkoliv jdete

Máte velkou chalupu a nechcete budovat kamna či topení v každé z místností? Varianta přenosných kamen, kterou vymysleli chytré japonské hlavy, je pro vás ideální řešení. Kamna jsou nezávislá na přívodu energií a navíc jsou velmi úsporná.
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti