Upravit stránku
Vánoční atmosféra je hmatatelná na každém rohu. Vůně jehličí, svařeného vína a cukroví nás provází od začátku adventu. S tím souvisí i tradiční hon za dárky, které nadělujeme nejbližším pod stromeček. Nadílku si pro vás připravila i společnost Roltechnik se svými outletovými sprchovými kouty a odměnami za nákup nad 3 000 Kč. 

Českým koupelnám stále více vévodí sprchové kouty. Velké oblibě se těší čtvrtkruhové s dvoudílnými sprchovými dveřmi. A není se čemu divit. Mezi jejich nesporné výhody totiž patří: 

  • Dobře těsnící dveře, přes které neprojde ani kapička vody.
  • Posuvný systém na otevírání dveří šetřící místo.
  • Atraktivní a elegantní vzhled.
  • Skvělá cena. 

A právě k nim přidává Roltechnik jedinečnou nabídku. Nyní máte možnost si ke sprchovým koutům HGR2/Bronze a PXR2 pořídit sprchovou soupravu ATLANTU za pouhou 1 Kč. Ta se skládá ze závěsné a ruční sprchové hlavy, hadice, tyče s posuvným držákem a vodovodní baterie. Celý set je v barvě chromatického lesku. Díky této symbolické ceně ušetříte přes 2 000 Kč, a to se před Vánoci hodí, co myslíte? 

Sprchovou soupravu za 1 Kč můžete pořídit také s koutem LH/GRAPE nebo ER2.
Sprchová souprava za 1 Kč
Sprchová souprava za 1 Kč

Jak se o kout starat?


Předvánoční období je tradičně spojené nejen s nákupem dárků, ale také s předvánočním úklidem. Sprchové kouty se naštěstí dobře udržují a díky nanotechnologii proti usazování vodního kamene a dalších nečistot se nemusíte trápit zdlouhavým drhnutím zakalených skel. Věnujte ale pozornost nepřístupným místům ve sprchovém koutu, kde se nejraději usazují plísně a jiné nečistoty. K těmto plochám se snadno dostanete odkloněním dveřního křídla. Poté místo vytřete hadříkem a použijte prostředek proti tvorbě plísní. Nezapomeňte také na důkladnou desinfekci sprchové baterie a příslušenství, jako jsou madla, sedátka nebo poličky. 

Nadílka při nákupu nad 3 000 Kč


Aby toho nebylo málo, rozhodl se Ježíšek Roltechniku být letos opravdu štědrý. Pokud uskutečníte nákup nad 3 000 Kč, získáte zdarma sprchový gel.  Pusťte se do výběru. Šťastné a veselé!   

Roltechnik je výrobní a obchodní společnost, která distribuuje vany, sprchové kouty, vaničky a hydromasážní systémy do více než 15 zemí v Evropě. V České republice má 2 výrobní závody a produkuje 2 značky - ROLTECHNIK a SANIPRO. 
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti