Upravit stránku
Pohupování pro dítě je sladké, uklidňující. Zejména malinké děti si v tom libují. Mají v povědomí ten slastný pocit již z prenatálního vývoje a jen tak snadno je neopouští. Snad každé malé dítě má doma houpačku v bytě nebo na zahradě, a pokud ne, tak je to přitahuje na hřiště. Tam je houpačka nejedna a každá jiná.

Houpačka pro malé i odrostlejší


Univerzálním typem jsou závěsné houpačky, známé odedávna. Dřevěný styl těchto houpaček je doposud žádaný a stále má své příznivce. Ale dávno již převládá materiál syntetický, který je odolnější vůči vnějším vlivům, vlhkosti a je stálo barevnější. Tyto houpačky jsou vhodné jak pro malé děti, tak i pro ty starší.

Pořiďte dětem na zahradu houpačku


Co byste řekli třeba barevným a nápaditým houpačkám. Plastová závěsná houpačka pro nejmenší se zábranou proti pádu a dostatečně vysokým opěrátkem bude bezpečná i pro ty nejmenší děti.

Houpačky pro nejmenší - www.hrackyhopik.cz
Houpačky pro nejmenší - www.hrackyhopik.cz
Zábavným typem houpačky je houpačka s madly. Houpání na ní už vyžaduje větší dovednost a trochu odvahy. Tady je možné houpání technikou zavěšení se rukama nebo nohama. Lana umožňují variabilnost a nastavení délky houpačky a jsou zakončena kovovými oky na zavěšení.
Zábavná houpačka s madly - www.klouzacky-skluzavky.cz
Zábavná houpačka s madly - www.klouzacky-skluzavky.cz
Trojhranné obruče - ty byste chtěli určitě mít. Větší děti je znají v podobě houpacích kruhů ze školní tělocvičny. Ale tyhle obruče jsou dostupné pro každého a zvládnou na nich houpání i malé děti. Jednoduše se jen zavěsíte rukama a pěkně se odrážíte nohama. Je to tak zábavné. Houpací trojhránky můžete zavěsit kamkoliv, na zahradě třeba na větev anebo se mohou stát vhodným doplňkem k hracím domečkům.
Houpací trojhránky - www.klouzacky-skluzavky.cz
Houpací trojhránky - www.klouzacky-skluzavky.cz

Houpačka nebo kolébačka?


Jsou to houpačky staronové, na principu překlápění, jako váhy. Zábavné a oblíbené jsou taky pro to, že nikdo se nehoupe sám, ale je to souhra jedné dvojice, kdy se vzájemně jakoby kolébají. Houpačka s více sedačkami na každé straně pobaví celou skupinu dětí naráz.

Kolébačka ve vodní podobě - eshop.jipast.cz
Kolébačka ve vodní podobě - eshop.jipast.cz
A pro kterou variantu byste se rozhodli vy nebo vaše děti? Napište nám do diskuze, jak se vám líbí moderní houpačky.
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti