Upravit stránku
Děti milují plyšové hračky. Jsou heboučcí, jemní a něžní, jednoduše k pomuchlání. Snad proto si jich děti nejvíc cení při večerním usínání, mohou se k nim krásně přitulit. Jsou to jejich milí kamarádi, ve světě hraček snad nejpřitažlivější. Huňatý kamarád míša drží rekord a přežil několik staletí.

Dnešní medvídci jsou jiní


Děti nepohrdnou klasickým méďou, ale přeci jen jsou ovlivněny módními trendy i v tom nejnižším věku. Vidí tyto postavičky v hraných pohádkách, knížkách, v reklamách i ve výloze s hračkami. Oblíbenost si získal Disney Medvídek Pú, Medvídek Me to You i Medvídek Teddy.

Pouze Medvídek Pú je jiný výrazem a tvarem hlavy, ostatní medvídci se neodlišují příliš od staré klasiky a zůstali sympaticky medvídkovatí. Všichni tito medvídci si získali patřičnou oblibu a jsou pro děti vhodným prostředkem k jejich přirozené hravosti.

Plyšové hračky byly vždy neodmyslitelnou součástí dětského světa. Pořiďte své ratolesti postavičku z oblíbeného filmu, která se stane jeho kamarádem.
Plyšový medvídek Pú v županu - www.hrackyhopik.cz
Plyšový medvídek Pú v županu - www.hrackyhopik.cz

Každé zvířátko v podobě plyšáka

Plyšáků je tolik, že se snad dá říci, kolik zvířátek existuje v živočišné říši, tolik je plyšáků. Výrobci se chtějí přiblížit dětské fantazii a hravosti a tak zvířátka stylizují jako postavy do pohádek, často s odlišnou podobou a barevností. Tito plyšáci jsou většinou hodně barevní, poutaví a vzbuzují u dětí hravost. Děti je mají rády takové, jaké jsou.

Ovečka Shaun je trendy plyšákem - www.hrackyhopik.cz
Ovečka Shaun je trendy plyšákem - www.hrackyhopik.cz

Pohádkoví plyšáci


Když plyšák, tak určitě i krteček. Které dítě by neznalo tuhle krásnou pohádkovou postavičku. Krteček je dětem milý svou podobou, kterou mu známý malíř vtiskl a možná pozitivní vztah umocnil i pohádkový děj. A plyšový krteček, ten je svou přitažlivostí pro děti k pomazlení. Je to jedno, jestli krteček malý, velký nebo jako maňásek na prst.

A zapomenout na Žížalu Julii? To ne. S touto postavičkou je spojeno mnoho písniček a krásných pohodových příběhů. Julie je vždy milá a kamarádská a v plyšovém oděvu je obzvlášť sympatická a přítulná.
Žížala Julie - www.hrackyhopik.cz
Žížala Julie - www.hrackyhopik.cz

Pejsek a kočička mají v plyšovém provedení mnoho podob jak pohádkových, tak i z reálného života. K těmto zvířátkům mají děti vřelý vztah, a když je nemohou mít doma živé, nahradí je plyšáček. Například plyšový lvíček budí respekt se svou bujarou hřívou, ale z očí mu kouká přívětivost a ochota nechat se kdykoliv pohladit. Je přeci tak hebounký, kdo z dětí by odolal.

Děti můžou vybírat z celé plyšové zoo - opičky, králíčky, oslíky, zebry, želvy nebo hrochy a nespočet dalších. Ti všichni patří do ráje pohádek, do dětského světa her, radosti i tvůrčí fantazie.

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti