Upravit stránku
Návštěvu přes noc je nutné někam pohodlně uložit. Nejjednodušší je pořídit si rozkládací sedací soupravu. I takovéto řešení nemusí hosty ochudit o pohodlné spaní. Rozkládat můžete i rohové gauče.

Máte přátele, kteří u vás občas potřebují přespat? Stejný problém nastane i v případě, kdy se někdo z rodiny zdrží na návštěvě přes noc. Přece nemůžeme svoje hosty nechat spát na zemi. Postelí je ale málo a nafukovací matrace jsou nepohodlné. Na rozkládací pohovce nebude spáči nic chybět. Doma je sice doma, dobře vyspat se ale dá i na kvalitní pohovce.

Zdravé spaní na gauči


Výrobci rozkládacích sedacích souprav počítají i s tím, že jejich produkt bude lidem sloužit nejen příležitostně, ale i delší dobu. Není výjimkou, že lidé s malým bytem rozkládací sedačkou řeší svoji špatnou situaci. Mrňavé panelákové garsonky nejsou nafukovací a jejich obyvatelům mnohdy nezbývá nic jiného, než mít obývací pokoj a ložnici v jednom.

I za málo peněz můžete mít kvalitní a přitom levné rozkládací sedačky. Italské materiály a pevná konstrukce zaručují kvalitní spánek po dlouhá léta užívání.

Právě proto je důležité, zjistit si o sedačce co nejvíce informací. Dnes je možné vybrat si ze sortimentu pohovek, které myslí na kvalitní matraci pro ničím nerušený spánek. Nezatěžují páteř ani klouby a jejich potah je příjemný na dotek. Zároveň jim nechybí estetický nápad.

Nedostatek místa může být motiv pro koupení rozkládacího sofa i v jiném smyslu. Kdo někdy bydlel v malém městském bytě, je mu jasné, že se tampotýkají s úložnými prostory. Do útrob pohovky se dokáže vejít více věcí, než jsme si mysleli. Částečně se nám tak uleví od tohoto trápení.

Prostorný dřevěný obývák
Dobře se vyspat je možné i na rohovém gauči.

Rohové sedačky se také rozkládají


Útulně vypadá rohová sedací souprava. Obývacímu pokoji vdechne úplně jinou atmosféru. Pořizovat si rohové sedačky je dnes velmi moderní. Využití naleznou i v menších prostorech, nemusí se totiž jednat o obrovské kousky nábytku. Pokud chcete mít designový prvek ve svém obývacím pokoji, přání rozkládací pohovky se nemusíte vzdávat. Už řadu let lze rozkládat i tento typ pohovky.

Rohové gauče si lidé tolik oblíbili možná i proto, že poskytují víc míst k sezení. Zároveň jsou pohodlné. Můžete se zády opřít a natáhnout si nohy či polehávat u televize, aniž byste museli ležet na boku a bolely vás záda.

Souhlasíte s tím, že rozkládací sedačky nejsou ochuzeny o komfort při sezení? Viděli jste na návštěvě hezký rohový gauč? Napiště nám do diskuse pod článkem.

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti