Upravit stránku

Sebekrásnější koupelna by nebyla úplná bez vhodných doplňků. Při jejich výběru ale nesmíme kromě hodnocení estetické stránky zapomínat na praktičnost.

Výběr materiálu


Koupelna je bezkonkurenčně nejvlhčí místností vašeho bytu. Doplňky, které si do ní pořídíte, by proto měly dlouhodobě odolávat vlhkému vzduchu a vodě. Chromované a dřevěné dózy či police vypadají krásně, ale při sebemenším poškození jejich povrchu velmi snadno podléhají zkáze. Ideálním řešením vyzkoušeným už v dávné historii, jsou doplňky z keramiky.

Snadno se udržují, vlhkost jim nijak nevadí a jejich velkou předností je i široká škála barevných odstínů. Podobné vlastnosti mají i výrobky ze skla, ale ty na rozdíl od těch keramických vyžadují mnohem častější omývání kvůli viditelným skvrnám od vodního kamene nebo mýdlových usazenin.

Vtiskněte vašemu bytu na osobitosti a originalitě. Vybírejte z široké nabídky luxusních bytových doplňků a dekoraci, které rozzáří i vaši koupelnu.

Doplňky, které snadno nainstalujete


Na první pohled by se mohlo zdát, že se při zařizování koupelny nemůžete obejít bez vrtání. Ať už se jedná o police nebo háčky, šrouby a hmoždinky velmi dobře zajistí jejich pevné přichycení ke stěně. Problém ale nastane ve chvíli, kdy se rozhodnete pro barevnou nebo designovou změnu. Po odstranění původního vybavení zůstanou v obkladech nepěkné díry. Navíc - zdaleka ne pro každého je použití vrtačky snadnou záležitostí.,

držáky na ručníky
Některé držáky na ručníky přiděláte i bez vrtání - eshop.dekoart.cz

Příjemnou alternativou jsou proto koupelnové doplňky, které můžete instalovat bez vrtání - pomocí přísavek nebo speciálního lepidla. Pokud sáhnete po těch opravdu kvalitních, zjistíte, že výborně drží. V případě potřeby, například při novém zařizování koupelny, je lze snadno odstranit pomocí fénu nebo horkovzdušné pistole.

Elegantní a praktická koupelna


Barevné ladění samozřejmě záleží zcela na vašem vkusu. Pokud se při výběru obkladů a dlažby budete držet spíše střízlivějších barev, můžete se pak mnohem lépe realizovat při výběru odstínů doplňků. Keramické koupelnové doplňku existují ve všech barevných provedeních, na jaké si jen vzpomenete. V případě použití koupelnových doplňků bez vrtání si také můžete snadno dopřát barevnou nebo estetickou změnu.

Elegantní box se zrcátkem
Elegantní box se zrcátkem ocení především dámy - eshop.dekoart.cz

Kromě klasického vybavení do koupelny, ke kterému patří například držáčky na kartáčky, mýdelníky, dostatek polic na kosmetiku nebo třeba koš na špinavé prádlo, by moderní koupelna neměla postrádat ani doplňky, které zvýší její komfortnost. Kdo by neocenil možnost posadit se během svlékání na stoličku nebo odložit oblečení na tzv. němého sluhu?

Takový luxus si můžete dovolit i v malé panelákové koupelně. Například koš na špinavé prádlo kombinovaný se stoličkou poslouží stejně dobře jako křesílko využité v prostorově velkorysejších místnostech.

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti