Upravit stránku
Zachvátila nás grilmánie. Griluje se, kde se jenom dá. Známí se  navzájem zvou na zahradní grilování, v televizním vysílání o vaření převládá grilování venku, v přírodě. Dokonce grilují celebrity v pořadech, které nemají s gurmánstvím nic společného. Všichni se tím bavíme, protože léto je ke grilování jako stvořené. Zkrátka, kdo chce být in, ten griluje.

Pochutnání s jakýmkoliv grilem


Domníváte se, že pokud nemáte vybavení pro grilování na úrovni a na krb nebo udírnu vám nezbývají prostředky, je pro vás grilování zapovězeno? Omyl. Grilovat se dá i u bazénu s jednoduchou grilovací deskou. Pro zahradní grilování splní účel i elektrická teflonová grilovací deska, která se hodí jak do kuchyně, tak i na zahradu. Grilovací deska je vyrobena z kovu s nepřilnavým povrchem a má kovové úchytky. Šťavnatá krkovička, špíz nebo klobásky jsou stejně dobré jako na roštovém grilu.

Pohoštění u grilu by nebylo úplné bez pohodlného stylového posezení. Záleží jen na vás, jestli zvolíte ratanový, teakový nebo jiný zahradní nábytek.

Romantické léto pro zahradní party


Dopřejte si komfort a příjemné posezení v altánku či na terase anebo uprostřed Vaší kvetoucí a voňavé zahrady. Stín zajistí vhodný slunečník, a co si můžete přát lepšího? Snad pro začátek dobrou kávičku a grilování může začít.

Dřevěný zahradní nábytek
Při grilování si můžete užít i příjemného zahradního posezení - www.vetr.cz
Masíčko krásně voní, a aby se náhodou nepřipeklo příliš, žhavý popel je dobré udržovat pomalým přikládáním dřevěného uhlí, aby neplápolaly plameny. Oheň by měl hořet zlehka a malým plamenem, měli bychom udržovat jen žhavé uhlíky. Grilovat nad kouřícím topivem škodí našemu zdraví. Do žhavých uhlíků by neměl kapat tuk nebo šťáva z masa, tvoří se tak škodlivé látky.
Zahradní udírna
Oblíbenou součástí zahradních krbů jsou udírny - www.vetr.cz

Záliba zahradního grilování


Zahradní grilování se stává fenoménem doby a postupně se k tomu dospělo měnícím se životním stylem. Zahrada není jen k užitku, ale v současné době hlavně k odpočinku a relaxaci. Grilování je příležitost k posezení s rodinou a přáteli a tedy k velmi příjemnému odreagování od každodenních povinností. A navíc obohacené o gurmánskou příležitost. Je aktuálně rozšířené si pořizovat na zahrady grily, krby i udírny.

Do podzimu je ještě čas, a dokud to počasí dopřeje, grilujte pro pochutnání a příjemnou zábavu.

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti