Upravit stránku
Vchodové dveře jsou důležitou součástí  každého lidského obydlí. Vidí je všichni kolemjdoucí, sousedé i všechny vaše návštěvy. Jsou vstupní bránou do vašeho soukromí. Vyberte si takové dveře, které perfektně doplní váš dům.

Při výběru vchodových dveří pečlivě zvažte jejich design i materiálové provedení. K moderním minimalistickým stavbám se nehodí zdobené dřevěné dveře s vitrážemi a k domům rustikálního stylu se nehodí strohé hliníkové dveře.

Vchodové dveře nám chrání naše soukromí a vytváří nám pocit bezpečí. Jejich izolační vlastnosti musí být tepelné i zvukové. Dnes si můžete vybírat z nepřeberného množství vchodových dveří. Všichni výrobci vám nabídnou dveře, které jdou ruku v ruce s moderními trendy módními i bezpečnostními.

Jaké typy dveří můžete potkat? 

  • dřevěné
  • plastové
  • hliníkové
  • ocelové

Dřevěné vchodové dveře

říznivci přírodního materiálu jistě dají přednost dřevěným vstupním dveřím. Jejich tepelné i zvukové izolační vlastnosti jsou perfektní. V kombinaci s příjemným vzhledem tvoří dokonalou vstupní bránu do vašeho domova. Tyto dveře můžou mít různé dekorační prolisy či vitráže.

Tradičními materiály pro výrobu dřevěných vchodových dveří jsou:

  • smrk,
  • dub,
  • borovice,
  • meranti či merbau.
Dolaďte váš dům k dokonalosti a k dřevěným vchodovým dveřím zvolte špaletová neboli kastlová okna. Využijte jejich předností i krásného vzhledu!

Plastové vchodové dveře


Plastové dveře  jsou velice přizpůsobivé. Díky snadné tvárnosti materiálu je možné vytvořit je v jakémkoliv designu. Pokud se rozhodnete pro tento typ dveří, může vás překvapit široký výběr barev, vzorů výplní i typů kování.

www.animobohemia.cz
www.animobohemia.cz

Hliníkové vchodové dveře

Tento typ dveří se perfektně hodí jako doplněk moderních novostaveb i rekonstruovaných domů. Jejich hlavní předností je výjimečná skvělá tepelná i zvuková izolace a široký výběr kombinací barev a tvarů. Hliníkové vchodové dveře můžete vybírat z množství modelů i typových řad. 

Pro větší pocit bezpečí  mohou být všechny výše zmíněné vchodové dveře osazeny bezpečnostním kováním a klikami různých tvarů a typů.

Ocelové vchodové dveře


Ocelové vchodové dveře se řadí mezi špičku v bezpečnosti. Pokud si chcete zajistit maximální pocit bezpečí, investujte do tohoto typu dveří. Ocelové dveře jsou vyráběny z pozinkovaného plechu, který je laminován plasty. Můžou tak vypadat jako běžné dřevěné dveře.

Zárubeň je vždy barevně sladěna s dveřním křídlem. Můžete vybírat minimalistický rovný nebo lisovaný povrch. Ocelové dveře se vyrábí v tradičních dřevěných dekorech (zlatý dub, mahagon calvados, ořech, kaštan a rustikální dub) nebo v barvách dle stupnice RAL.

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti