Upravit stránku
Bohyně Venus (Venuše) se zrodila přímo z mořské pěny. Znáte i vy ten pocit, kdy se po příjemné koupeli ve vaně s voňavou pěnou cítíte zrovna jako bohyně smyslnosti a krásy?

Přesně tímhle pocitem se inspiruje internetový obchod Koupelny Venus, který vám nabízí veškerou sanitární techniku pro perfektní koupelnu. Vybírejte sprchové kouty, vany a mnoho dalšího.

Společnost SANEXPORT s.r.o., která Koupelny Venus provozuje, nabízí stovky modelů od nejpřednějších primárně českých značek, jako je například Roltechnik a Ravak. Zajišťuje navíc kompletní vybavení vašich koupelen od umyvadel, nábytku a zrcadel přes dlažby až po dávkovače na mýdlo a čisticí prostředky. Samozřejmostí je také možnost naší profesionální instalace a doprava včetně paletových přeprav.

Moderní koupelna s vanou

Mytí nemusí být nuda! Vsaďte na vanu a nebudete litovat


V Koupelnách Venus najdete vany, o kterých se vám nesnilo. Některé z nich jsou už spíše domácí bazény, nebo soukromé relaxační laguny. Vybrat si můžete i modely se speciálními hydromasážními tryskami. No a taková laguna s příjemně teplou vodou, éterickým olejíčkem a lehkou masáží může nutnou denní očistu proměnit přímo v magický rituál.

Umíte si vůbec představit lepší tečku za dnem, než jsou chvíle v takovéto vaně, navíc se sklenkou vína a knihou. A když knihu vyměníte za partnera, může se večer vyvinout ještě příjemněji. Asymetrické a rohové vany vás v tomto směru jistě inspirují. 

Studená sprcha rozproudí krev a nakopne do nového dne


Po božské noci, kdy jste se možná tak docela nevyspali, naopak oceníte rychlé osvěžení, které pomůže k čerstvému startu dalšího dne. Káva je sice dobrý způsob, ale vaše tělo vám bude děkovat, když zvolíte cestu zdravého otužování. A díky sprchovým koutům tenhle ranní rituál zabere jen pár chvil.

Studená sprcha

Jak rozlousknout dilema


Pokud teď řešíte otázku, zda si pořídit vanu, nebo sprchu, východiskem mohou být vanové zástěny, nebo pro minimalisty hluboké sprchové vaničky. Jestli se však nechcete spokojit s kompromisem, máme pro vás to nejlepší řešení vůbec. Kupte si oboje! A libovolně pak střídejte podle aktuální nálady a situace. V koupelně člověk tráví velkou část života, proto se do ní vyplatí investovat

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti