Upravit stránku
Posuvné dveře jsou trendy! Vstupujte na terasu s grácií a dopřejte si maximální komfort. Posuvné dveře na terasu v sobě skrývají mnoho výhod, které vám usnadní bydlení. V interiéru tvoří velmi moderní prvek.

Mít krásnou velkou terasu na jih s romantickým výhledem do dálky na  kopce a lesy, po tom touží většina z nás. Dovolit si to ale může jenom hrstka. Terasa by ale měla být součástí každého domu. Trávíte na ní pohodové chvilky s rodinou a přáteli. Důležitý je také přístup na  terasu. Vybírání vchodových dveří na terasu sice tak romantické není, ale je to nezbytnost.

Posuvné dveře na terasu vs. výklopné dveře


Zvenčí ani nepoznáte, jaký je mezi nimi rozdíl. Vypadají totiž úplně stejně. Čím se ale ve velké míře liší, je jejich ovládání. Posuvné terasové dveře neboli HS portály jsou velmi elegantním a praktickým řešením vstupu na terasu či balkón. Odpoutejte se od klasiky, kterou jsou výklopné dveře!

Terasové dveře

Výhody posuvných terasových dveří:

 

  • Do interiéru propouštějí více světla. Systém nosných kolejnic totiž umožňuje použití větších prosklených ploch.
  • Interiér se opticky zvětší. Velkou výhodou posuvných dveří je, že se křídlo dveří neotevírá dovnitř, a tak nezabírá místo v bytě. To přivítáte zejména v menších interiérech.
  • Snadná manipulace. Dveře jsou sice těžší, zejména pokud si vyberete trojskla, ale manipulace s nimi je jednoduchá. Musí být však kvalitně vyrobené a namazané.
  • Nezavírají se vlivem větru. S posuvnými terasovými dveřmi můžete větrat i při vichřici! Křídlo dveří se vám nebude zavírat tak, jako u výklopných dveří.
  • Pokud si pořídíte verzi s nízkým prahem, jsou bezbariérové.

Posuvné dveře mají ale i svou nevýhodu. Jsou výrazně dražší, než dveře výklopné. Také by vám mohlo vadit, že je zvenčí nedovřete.

Posuvné dveře i do interiéru!


Posuvné dveře frčí i v interiéru. Vypadají bezvadně, jsou moderní, jednoduše ovladatelné a hlavně nezabírají v bytě místo. Vy tak máte více prostoru na nábytek, protože otevřené dveře nepředstavují žádnou překážku. Můžete mít buď posuvné dveře na stěnu (vhodné pro rekonstrukce, když nechcete zasahovat do zdí), nebo posuvné dveře do pouzdra, které se ve chvíli otevření stanou neviditelnými.

Celoskleněné interiérové dveře představují vrchol luxusu. Vyberte si ze všech možných vzorů a barev nebo si nechte vyrobit dveře na míru!
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti