Upravit stránku
Čas kráčí svým rychlým tempem a zase nás doběhl. Opět stojíme před úkolem vybrat vánoční dárek. Ložní povlečení by mohlo být tou správnou volbou. Je to součást výbavy domácnosti, která je permanentně využívaná, a proto je lepší dát přednost kvalitě, pohodlnosti a příjemnému vzhledu.

Bavlna hraje prima


Na materiálu záleží hodně. Je podstatné, aby byl příjemný, vzdušný a jemný na omak. Takové požadavky splňuje bavlna. Mezi ty kvalitnější se v dřívější době považovaly damašky, to je stoprocentní bavlna s hustým provázáním, která má zdobný efekt v podobě lesklého vlákna.

Původní barevnou dominantou byla bílá, později pak v jemných pastelových barvách. Dnešní damašek je stejně elegantní a vyniká v barvách křiklavých právě tak dobře, jako v jemných tónech.

Nakupujte luxusní povlečení za skvělé ceny


Bavlněné klasické povlečení odpovídá požadavkům dnešní doby a výběru, který je nadmíru bohatý z pohledu všech aspektů - barevnosti, vzoru, designu, typu povlečení. Z praktických důvodů je oblíbené krepové bavlněné povlečení. Nemusí se totiž žehlit. Krepování by se rozžehlilo a ztrácelo na vizuální kvalitě.

Bavlněné povlečení v přírodních barvách - www.ivesna.cz

Bavlněné povlečení v přírodních barvách - www.ivesna.cz

Hebkost a hřejivost flanelu


Kvalitní počesaný flanel ze stoprocentní bavlny je vzdušný a jemný. Ložní povlečení z tohoto oblíbeného materiálu se vyrábí v krásných moderních vzorech a v chladnějších bytech je nenahraditelný a dopřává útulnost od podzimu do jara. Flanelové povlečení je obzvlášť příjemné pro děti. Vzory jsem stejně hezké a nápadité jako u klasické bavlny. Děti velice zaujmou na povlečenípohádkové postavičky, zvířátka, panenky,  auta i výjevy z pohádek nebo známých příběhů.

Pestrobarevné saténové povlečení
Pestrobarevné saténové povlečení rozzáří každou ložnici

Luxus je příjemný


Pokud chcete spát opravdu v luxusu, pak se musíte poohlédnout po bavlně nejvyšší kvality, která se k výrobě ložního prádla používá. Jde o dlouhovlákennou ručně sbíranou bavlnu s nízkým procentem rostlinného znečištění a kvalitou vyčesávání příze. Ve finální úpravě jsou to jerseyové pleteniny nebo tradiční saténové tkaniny. Povlečení z těchto vysoce kvalitních materiálů je jemné, designově vznešené a spí se v nich skutečně jako v bavlnce. Kvalitě ovšem taky odpovídá cena.

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti