Upravit stránku
Houpací hračky jsou u dětí oblíbené a proslavené tím, že je nikdy neomrzí. Snad každé dítě má doma nějaké houpadlo. Osvědčená jsou taková, na která může dítě samo sednout a pohupovat se. Tak se připravte dřevění kohouti, zajíci, kačeři nebo třeba koníčci… hou, hou, houpy hou.

Koníci dřevění nebo plyšoví, na tom nezáleží


Koníčci si drží svou výsadu. Jejich ušlechtilost a pohodlný hřbet nosí a houpe děti odedávna. A podoba je nadmíru rozmanitá. Pro nejmenší děti jsou vhodná houpadla s křesílkem, s ohrádkou, pro trochu zdatnější bez opěrek. Nádherný plyšový koník ať třeba černý, hnědý nebo grošovaný působí vznešeně a je jako živý. Kdo by se na něm nechtěl pohoupat.

Dřevěný houpací koník
Dřevěný houpací koník - klasika mezi dětskými houpadly

Klasická houpačka nezevšedněla


Známe ji všichni, překonala věky a je stále aktuální. Houpačky v podobě prkna či kruhu je prostě nezapomenutelný. Pro menší děti je k dispozici s opěrkou.  Je to houpačka všestranně využitelná. Můžete ji zavěsit v místnosti do zárubně dveří, venku kamkoliv, na větev stromu, na hrazdu.

Tradiční houpačky pro větší děti - www.klouzacky-skluzavky.cz
Tradiční houpačky pro větší děti - www.klouzacky-skluzavky.cz

Na zahradu se hodí každá


Tady se dá improvizovat a každá houpačka se tu uplatní. Pro dvě nebo více dětí jsou zajímavě houpačky překlápěcí-kládové. Nezapomínejme na síťové houpačky, které poskytují zároveň odpočinek a pohodlíčko. Tento typ houpaček ocení starší děti a zejména dospělí. Jsou k relaxaci jako dělané. Můžete podřimovat, číst knížku anebo jen tak chytat lelky.

Houpací síť pro dokonalou relaxaci
Houpací síť pro dokonalou relaxaci

Rodinná houpačka


Krásně doplní exteriér jako ozdoba a může ji využít několik lidí najednou. Mírně se pohupovat, sedět na měkkém polstrování a povídat si o všem možném. Pokud má houpačka stříšku, věřte, že vás spolehlivě ochrání proti zářícímu slunci. Budete tak moci v klidu odpočívat a čerpat novou energii. 

Houpací lavička - www.vetr.cz
Houpací lavička - www.vetr.cz
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti