Upravit stránku
Uvažujete o nové fasádě pro svůj dům? Nespokojte se jen s novou fasádní barvou, dejte domu šmrnc s mozaikovou omítkou. Díky svému unikátnímu vzhledu celou stavbu oživí a vylepší i detaily, které by jinak na fasádě zanikly.

Mozaikové omítky se používají pro konečnou povrchovou úpravu minerálních, disperzních a i jiných podkladů. Jednoduše řešení - slouží ke zpestření fasády domu.

Pestrost mozaikových omítek


Mozaikové omítky jsou směsi barevných kamínků se zrnitostí 1,8 mm s pojivem, které je po vytvrzení zcela bezbarvé. Můžete si být jisti, že díky široké škále barev, si určitě vyberete tu pravou pro svůj dům. Možná vás to bude stát hádku s manželkou, tchyní nebo dětmi, ale nakonec si vyberete.

Standardně jsou mozaikové omítky dodávány v desítkách barevných odstínů. Běžně se uvádí výběr kolem 200 barev

Různé odstíny mozaikové omítky - www.fasadnistudio.cz
Různé odstíny mozaikové omítky - www.fasadnistudio.cz

Proč dekorovat svůj dům mozaikovou omítkou?


Mozaikové omítky se pyšní mnoha pozitivními vlastnostmi a i ty se můžou stát rozhodujícím faktorem pro její volbu namísto z módy vyšlých kachliček. Mozaiková omítka je:

  • odolná vůči vodě a alkáliím
  • odolná vůči posypovým solím i povětrnostním vlivům
  • snadno omyvatelná
  • a v neposlední řadě - vypadá skvěle

Mozaikový princ Multiputz MP


Chcete-li pro svůj dům to nejlepší, sáhněte po osvědčené a mnoha lety prověřené značce. Společnost BASF nabízí mozaikovou omítku Prince Color Multiputz MP, která se je špičkou mezi podobnými produkty.

Příjemná práce na neděli


Zpracování této omítky je velmi jednoduché. S trochou řemeslnického umu to zvládne každý z vás. Na rovný připravený podklad nanesete penetrační nátěr v odstínu mozaikové omítky. Doporučujeme zůstat u jedné značky a zvolit penetrační nátěr Prince Color Multigrund PGU. Pak si dejte pauzu na 6 hodin, kdy tento nátěr bude schnout. Máte čas v klidu si vychutnat oběd, odpočinout si a vrhnout se do druhé etapy.

Druhá etapa zahrnuje nanesení samotné mozaikové omítky. Nanášíme ji nerezovým hladítkem. Materiál se na stěně vyhladí a nechá zaschnout, obvyklá doba schnutí je 24 hodin.

Než začnete řešit omítku domu, je třeba ho zateplit. Stavební firma Miloslav Hladík provádí zateplování fasád a domů. Zateplujte s námi!

Drobnosti, díky kterým omítka Multiputz vyniká


Od ostatních mozaikových omítek vyniká Multiputz především živými atraktivními odstíny. Již v základní řadě si můžete vybrat z 36 odstínů. Dále si můžete na jednom z mixážních center, která jsou rozeseta po celé České republice, namíchat dalších 160 odstínů a kombinací barev. A pokud si nevyberete z těchto odstínů, společnost BASF vám vyjde vstříc - můžete si navrhnout svoji speciální kombinaci a mixážní centrum Vám ji připraví. 

Široká paleta barev omítky Multiputz MP - www.fasadnistudio.cz
Široká paleta barev omítky Multiputz MP - www.fasadnistudio.cz
Možností je opravdu spousta, stačí si jen vybrat. Pokud už máte mozaikovou omítku na svém domě, napište nám do diskuze, jak jste s ní spokojeni.
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti