Upravit stránku
Orientujete se v moderních stavebních systémech a zdicích materiálech? Dnes je jich takové množství, že je těžké mít v nich přehled. Jeden vám ale určitě nezapadne – VELOX. Kombinuje v sobě skvělé izolační vlastnosti, přesnost a odolnost. A přesně to se od stavebního systému očekává.

Čím se VELOX liší od ostatních stavebních systémů?

VELOX funguje na principu ztraceného bednění. Jedná se o technologii monolitických staveb, kdy se prostor ve ztraceném bednění vylévá betonem.

Ztracené bednění je vyrobené ze štěpkocementových desek VELOX. Z 89 % ho tvoří dřevo, z 9 % cementem, který zajišťuje pevnost desek a z 2 % vodním sklem, které stabilizuje desky proti vlhkosti.

Stavební systém VELOX využívá firma Hoffmann. První dům „Afrodite“ postavila touto technologií v roce 1991. Dnes už v domech z VELOXU bydlí více než 2 500 rodin. Hoffmann spolupracuje také s architektonickými ateliéry, a díky tomu se podílí na velmi zajímavých projektech. Nechte si zdarma zpracovat cenovou nabídku na dům z VELOXU.
Dům ze systému VELOX

Úsporné domy vám ušetří tisíce korun ročně

Systém VELOX umožňuje stavbu nízkoenergetických domů. Nevznikají tepelné mosty, stěny jsou dobře tepelně-izolované a mají i zvukotěsné vlastnosti. Díky energeticky úspornému domu se vám výrazně sníží výdaje za vytápění, a navíc zvýšíte komfort bydlení. Pokud VELOX spojíte ještě s vnějším zateplením, jeho skvělé vlastnosti se znásobí.

Výhody stavebního systému VELOX

Systém VELOX od firmy Hoffmann
  • Velmi snadno se s ním pracuje, a díky tomu se skvěle přizpůsobí i členitým půdorysům budov. Tuto vlastnost využijete zejména při atypických stavbách.
  • Z jednoho stavebního systému postavíte celý dům, včetně stěn, příček a stropů. Díky tomu se vyhnete kombinování materiálů a riziku vzniku tepelných mostů.
  • vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Zároveň má vysokou schopnost akumulace tepla – přes den se dům nahřeje a v noci pak dává teplo do interiéru.
  • Montáž VELOXU je velmi rychlá. Není potřeba složitě zařizovat staveniště nebo shánět speciální mechanismy. Nejdříve se postaví ztracené bednění (cca 20 % stavby), a poté se do něj uloží beton. Takto můžeme stavět i za nízkých teplot (až do – 8°C).
  • Systém je velice přesný a rovný, což nám ušetří nejen spoustu času při stavbě, ale také materiál na omítky a další dokončovací práce.
Stavební systém VELOX má všechny potřebné certifikáty. Je dokonalý i v těch nejmenších detailech. Svěřte stavbu svého domova do rukou firmy Hoffmann – rádi vám vytvoří cenovou nabídku.
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti