Upravit stránku
I když se snažíme co nejvíce šířit osvětu o dřevostavbách, přece jenom se kolem nich rojí spousta otázek. Odpovídáme na ně na webových stránkách, osobně v obchodních centrech nebo třeba na Facebooku.  Rozhodli jsme se proto vybrat pár nejčastějších otázek a odpovědět na ně i v tomto článku.

Jak vysoké jsou výdaje za provoz domácnosti?

Finanční náročnost dnes řeší každý majitel domu. Stačí, že musí platit poměrně vysoké částky za hypotéky. Proto je pochopitelné, že si chce výdaje za elektřinu, vodu a případně plyn pohlídat. Naše dřevostavby mají velmi dobré tepelně-izolační vlastnosti. Obvodové stěny jsou zateplené zvenčí a uvnitř je panel vyplněný 120 mm minerální vaty. 

Moderní dřevostavby jsou často vybavené elektrickým podlahovým topením, které téměř okamžitě hřeje a krásně prohřívá chodila. A je všeobecně známá věc, že když je vám teplo od nohou, nemusíte vytápět na tolik stupňů, a tím pádem šetříte. Dřevostavba neakumuluje teplo, což je výhodou. Stačí ji temperovat na určité stupně a bude vám příjemně. Jedná se o šetrnější způsob vytápění, než když zapínáte kotel nárazově na plný výkon.

Přečtěte si, jak spotřebu energií komentují sami majitelé dřevostaveb:

  • 750 Kč měsíčně platí David s rodinou v atypické dřevostavbě
  • 1 730 Kč měsíčně platí Tomáš v domě LARGO85
  • 2 300 Kč měsíčně platí pan Pavel s rodinou na Bruntálsku
  • 3 000 Kč měsíčně platí Bártovi v domě NOVA 101
  • 2 400 Kč měsíčně platí mladá rodina v dřevostavbě KUBIS632

Co všechno je součástí domu na klíč?

Často se na sociálních sítích ptáte, co konkrétně je součástí dřevostavby. Zakládáme si na tom, abyste o svém budoucím domě věděli první poslední. Nechceme, abyste kupovali zajíce v pytli, a pak byli z něčeho nepříjemně překvapení. Proto jsme pro vás sestavili podrobný rozsah dodávky, kde přesně uvádíme, co je součástí zvolené dřevostavby na klíč. Podrobněji se tomuto tématu věnujeme v našem magazínu

Jak probíhají reklamace?

Naše dřevostavby sice vyrábějí stroje, ale montují je lidé. A tak je přirozené, že se tu a tam objeví nějaká chyba, kterou je potřeba opravit. Ke všem reklamacím se stavíme čelem a snažíme se je řešit v co nejkratších termínech. Více o reklamacích si přečtěte v samostatném článku.

Pokud máte dotazy, vždy je rádi zodpovíme. Vždyť Vaše přání nás posouvají dál. 

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti