Upravit stránku
Terasa je příjemné místo, kde si odpočineme po náročném dni, posedíme s příteli či s rodinou. Aby se vám po ní i dobře chodilo, je nutné zvolit vhodnou podlahovou krytinu. Pokud nevíte, kterým směrem se vydat, poradíme vám.

Jako podlahovou krytinu na svou terasu můžete zvolit v podstatě cokoliv. Od běžných dlaždic (kterých je dnes na trhu k dostání opravdu hodně) přes beton až po dřevo. Ale zkuste se oprostit od těchto zažitých krytin a inspirujte se a zvolte terasové kazety. 

Moderní terasové kazety (podlahy WPC) vynikají velice jednoduchou pokládkou a minimálními nároky na údržbu. Můžete je využít na jakýkoliv druh balkónu či terasy. Díky jejich voděodolnosti je možné použít je i k bazénu.

Terraza kazety = podlahy WPC


Terraza kazeta nabízí efektivní využití plochy. Díky svému čtvercovému rozměru 44 x 44 cm nabízí zajímavou alternativu k profilu, nebo vypnění větších prostor, například veletržních ploch.

Díky drážkované struktuře povrchu můžete vytvářet jejím pokládáním zajímavý dojem. Povrch venkovní dřevoplastové terasy je velmi bezpečný i při namočení a díky jejich vlastnostem jsou ideálním řešením na přístupovou plochu k bazénu či wellness.

Inovativní zámkový systém WPC podlahy pokládání umožňuje snadnou montáž na větších plochách. Díky WPC materiálu je tato terasová dlažba bezúdržbová, tedy je odoná proti venkovním vlivům a je velmi snadno čistitelná např. ji stačí spláchnout nečistoty hadicí.

Další z velkých výhod Terraza kazet je jejich barevná stálost. Moderní technologie používané při výrobě umožňují barvě odolat přímému slunečnímu záření po mnoho let. Na výběr máte ze tří elegantních barevných variant.

Barevné varianty Terrazo kazet - www.gtrade.cz
Barevné varianty Terrazo kazet - www.gtrade.cz

Výhody Terraza kazet

  • snadná údržba
  • dlouholetá barevná stálost
  • jednoduchá pokládka
  • možnost vytvoření opticky zajímavých obrazců
  • příjemná pro chůzi na boso
Materiál, ze kterého jsou tyto kazety vyrobeny (WPC) je vhodný i pro malé lozící děti. Nehrozí, že by si zadřeli třísku jako u dřeva. Po dešti se jim nesklouznou nohy jako u některého typu dlažby.
Na Terraza kazetách si můžete i ustlat - www.gtrade.cz

Na Terraza kazetách si můžete i ustlat - www.gtrade.cz

Chcete-li mít krásnou terasu, jsou tyto terasové kazety vhodnou volbou podlahové krytiny. A jak se líbí vám? Napište nám svůj názor do diskuze.
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti