Upravit stránku
Bazén na zahradě není dnes již žádná okázalost luxusu, ale běžná standardní záležitost. Může si ho dovolit každý - vzhledem k možnosti výběru. Zahradní bazén vám vytvoří iluzi jezírka nebo koupaliště v soukromí a jedinečnosti vlastního prostředí.

Není snad nic lákavějšího v horkých letních dnech ponořit se do příjemně chladivé vody v bazénu a nechat se šplouchat jemnými vlnkami, kterými pohupuje vzduch nebo mírný větřík. Bazén na zahradě, to je osvěžení, relaxace a odpočinek.

Ideální na chatu nebo chalupu


Nejrozšířenější a stále oblíbené jsou kulaté nafukovací bazény vypadající jako prstenec. Hodí se nejvíc k chalupaření. Výhodou je, že se mohou přemístit na jakékoliv místo, snadná je údržba a nejsou náročné na investici. Je pravda, že tady si člověk pohybu moc neužije, ale čistota vody, pohodlí (nikam se nemusí chodit) a osvěžení je zaručeno. Vhodný je tento bazén také pro děti.

Bleděmodrý sen


Jsou krásné, světlomodré, voda se v nich vyjímá a třpytí jako jedno velké zrcadlo. Takové jsou plastové bazény. Mají různé tvary-obdélníkové, kruhové, oválné. Ale výrobci je koncipují na přání zákazníka podle jeho dispozic a na míru. Přesně tak, aby tvořil soulad s exteriérem. Bazény jsou opatřeny schodištěm a to vnitřním nebo venkovním.

Užívejte si po celé léto křišťálově čisté vody v bazénu bez špíny a bakterií. Víte, že Savo zlikviduje až 99% nebezpečných bakterií a virů? 
I vy můžete mít doma soukromé koupaliště
I vy můžete mít doma soukromé koupaliště

Obdobou jsou laminátové bazény, ve stejných tvarech a podobných dispozicích jako plastové bazény. Obojí splňují požadavky vysokého standardu, relaxace a kvalitního prožitku z koupání.

Koupání nepřekazí ani vrtochy počasí


Vymoženost zastřešení bazénu je ideální. I v době nepřízně počasí je možné bazén využívat k příjemnému koupání a rekreační činnosti ve vodní lázni. Krytý bazén plní i ekonomický efekt a přispěje k celkové úspoře jinak vynaložené údržbě bazénu. Zastřešený bazén umocní prožitek z krásného koupání v soukromí domova.

Praktické zastřešení bazénu - www.alcentrum.cz
Praktické zastřešení bazénu - www.alcentrum.cz
Máte na zahradě také svůj vlastní bazén? Napište nám, jak vám vyhovují letní sedánky u vody.
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti