Logo FórumBydlení

Přejít na navigaci

+ Přidat inzerát

Málo místa v bytě - nová dimenze bydlení

Vydáno: 29. 03. '13

Potýkáte se s malými prostory ve vašem bytě? Máme pro vás inteligentní řešení. Vestavěné patro vtiskne bytu neokoukaný, zajímavý charakter s prvky originality, vkusu a účelnosti. Získáte ložnici, obývací místnost, hernu, co chcete. Vše je odvislé na výšce místnosti a dispozičních možnostech.

Pořiďte si byt s vyvýšeným patrem.

Pořiďte si byt s vyvýšeným patrem.


Vestavěné patro je vyvýšená plošina ukotvená ke stěnám, anebo je to plošina samonosná. Je vynikajícím řešením malého bytu, kdy získáte prostor, většinou využívaný na spaní. Při možnostech, kdy má místnost vyšší strop, zrealizujete prostor, který byste v bytě jinak nenašli.

Nezříkejte se komfortu

Do vestavěného patra se vyplatí investovat. Když si spočítáte, jaké náklady potřebujete ke stěhování a zařizování nového bytu (mnohdy je  problém, kde ho získat), za větší byt se platí vyšší nájemné, tak se vám investice brzy vrátí a pak už budete na bydlení jen profitovat. Vyvýšené patro, to je určitý bonus a větší komfort. Vaše bydlení nabude charakterově více možností a pohodlí.

Přírodní materiál hraje prim

Zvýšená patra jsou většinou vyráběna z masivního dřeva, smrku nebo borovice. Frekventovanou volbou je přírodní barva, ale na přání zákazníka není problém namořit dřevo na určitý odstín, aby tvořil barevný soulad s interiérem. Z důvodu bezpečnosti je nutné každé patro zajistit zábradlím, které opět tvoří koncepční a ozdobný soulad. Navíc je zábradlí  zajímavým estetickým doplňkem.

Přístup do patra

Pokud je zvýšený prostor koncipovaný pro děti, máte mnoho možností, jak přístup vybavit, aby to byla pro ně zároveň zábava. Děti pobaví síť, ripstole, žebřík. Pro dospělé jsou vhodné schody, při nižší alternativě patra stačí žebřík. Buďte kreativní, pod schodištěm nebo jiným přístupovým místem mohou být skříňky, poličky, různé úložné prostory nebo třeba rozkládací sedací souprava .

Svépomocí nebo od profesionála

Pokud jste zruční, věříte si a navíc máte určité zkušenosti, pustíte se do díla sami. Ušetříte peníze, získáte nové zkušenosti a zcela určitě dobrý pocit z prospěšně vykonané práce. Ale každý není manuálně zručný a  nemá to nic společného s leností, když se rozhodnete, že práci svěříte profesionálům. Buď si můžete nechat udělat vestavěné patro na zakázku, anebo se prodává již hotové. V případě nutnosti nějaké úpravy není problém se s výrobcem domluvit.

Bydlete spokojeně i v maloplošných bytech s vestavěným patrem. Přizpůsobte bydlení Vašemu pohodlí.

Autor: Jiřina Nováková

Hodnocení:

Sdílej na: Delicious Delicious Facebook icon Facebook
Pro odeslání příspěvku vyplňte prosím následující kód LXT557.

Položky označené (*) hvězdičkou jsou povinné.


Pro odeslání příspěvku vyplňte prosím následující kód VEY921.

Položky označené (*) hvězdičkou jsou povinné.


Přidat komentář  Diskuze k článku (1)


Pro odeslání příspěvku vyplňte prosím následující kód TSN197.

Položky označené (*) hvězdičkou jsou povinné.

Po přestěhování se ze studentské 2+1 bylo těžké si zvyknout na malou 1+1. Měla však vysoké stropy a tak jsme si řekli, že zainvestujeme do postele na sloupech :) Velmi dobrá investice. Nahoře máme postel a dolů skříně s krabicemi ze stěhování, které jsme koupili na www.obalove-materialy.cz. Jsou dost pevné a velké, takže jsme tam nechali věci, které jsou sezónní a nějaké ty papíry. Dalším úsporným řešením pro nás bylo ve WC vytvořit vrchní poličku, na kterou nevidíte až když se poohlížíte kolem sebe :) V chodbě máme také už závěsné skříňky těsně u stropu, kde odkládáme teplé bundy, čepice, brusle, věci na cvičení atd. Je neuvěřitelné, že i v malých bytech se dá šetřit tolik místa;) a přesto to vypadá skvěle;)
Úvodní strana Málo místa v bytě - nová dimenze bydlení

Promiňte, ale nemáte nainstalován flash plug-in.copyright © 2010 brána-bydlení.cz
Ochrana osobních údajů | Prohláąení o přístupnosti | Mapa stránek