Logo FórumBydlení

Přejít na navigaci

+ Přidat inzerát

Dřevostavby EXCLUSIVE. Bydlete si přímo královsky

Aktualizace: 06. 11. '18, Vydáno: 05. 11. '18

Ano, dřevostavby představují ekonomické, dostupné bydlení. Jejich ceny jsou velmi přívětivé, což oceňují hlavně mladé rodiny, které chtějí rychle bydlet. Naše dřevostavby jsou úsporné a splňují všechny nároky moderního bydlení. Myslíme ale i na toho, kdo hledá spíše luxusnější bydlení. Kdo dává přednost velkému prostoru a prvotřídním technologiím. Pro něj je řada domů EXCLUSIVE.

Titus

Titus


Objevte 6 luxusních domů

Při navrhování domů EXCLUSIVE jsme čerpali ze zkušeností se zahraničními projekty z Rakouska, Německa nebo Švýcarska. Jsme rádi, že se i v Česku zvedají nároky na bydlení. Lidé si jsou vědomi, že si zaslouží prvotřídní bydlení, zázemí pro spokojený rodinný život. Vždyť v dnešní uspěchané době si chceme doma především odpočinout, neřešit starosti. A to jim nabídnou domy z řady EXCLUSIVE . Klidně jim můžeme říkat vily, protože to nejsou jen tak nějaké rodinné domy.

SEVERUS, TITUS, AURELIANUS, HONORIUS, TIBERIUS, TRAIANUS. Nejedná se o řecké velikány, ale typové domy z naší exkluzivní řady. Mluvíme o nich sice jako o typových, ale spíše se jedná o inspirativní projekty. Poslední slovo budete mít vy.  

Čím vás překvapí exkluzivní domy?

Už na první pohled vidíte, že domy EXCLUSIVE slibují mnohem větší obytné prostory. To ale není všechno. Kromě domu AURELIANUS mají všechny ostatní domy garáž minimálně na jedno auto. Nadstandard se promítá i do konstrukce domů a do jejich vybavenosti. Už v základní verzi jsou domy vytápěné tepelným čerpadlem v kombinaci s podlahovým topením.
  • AURELIANUS vám nabídce dostatek úložných prostorů a v obou podlažích kryté terasy. Oceníte praktické uspořádání dispozic.
  • TITUS má jednoduché, ostré tvary. Díky tomu se může pyšnit skutečně nízkou energetickou náročností. Nesmí chybět garáž pro jedno auto.
  • HONORIUS je jediný bungalov z řady EXCLUSIVE a určitě si získá stejnou oblibu jako další řada našich bungalovů LARGO.
  • TIBERIUS vás osloví zejména svými krytými balkony. Zajímavostí jsou dvě pultové střechy postavené proti sobě. 
  • TRAIANUS nese silné rysy funkcionalismu. Nabídne vám spoustu prostoru, a ještě garáž pro 2 auta.
  • SEVERUS je zástupce domů s plochou střechou a vychází z typové řady ROHE. Tento dům ale nabízí mnohem větší, luxusnější prostory a garáž pro 2 auta.
Zalíbily se vám luxusní domy z řady EXCLUSIVE? Projděte si náš katalog.
TiberiusTiberius

Autor:

Hodnocení:

Sdílej na: Delicious Delicious Facebook icon Facebook
Pro odeslání příspěvku vyplňte prosím následující kód JYG273.

Položky označené (*) hvězdičkou jsou povinné.


Pro odeslání příspěvku vyplňte prosím následující kód XPF216.

Položky označené (*) hvězdičkou jsou povinné.


Přidat komentář  Diskuze k článku (4)


Pro odeslání příspěvku vyplňte prosím následující kód LIP173.

Položky označené (*) hvězdičkou jsou povinné.

Moc pěkný článek. Děkuji za inspiraci, zrovna se chystám zařizovat si čtecí koutek a k tomu potřebuji nějakou lampu. Rozhodovala jsem se mezi stolní a stojací, ale nakonec vyhraje asi ta stojací lampa. I když, nic ještě není pevně rozhodnuté :)

Díky moc za článek! Nevíte, kde by se dali pořídit kvalitní sekačky na trávu? Díval jsem se zatím třeba sem: http://www.gardentech.cz/shop/travni-sekacky Máte s tím obchodem zkušenosti, nebo byste mi doporučili nějaký jiný?

Docela obsáhlou inspirativní fotogalerii najdete zde http://www.living.cz/galerie/obyvaci-pokoje-inspirace-fotogalerie.html

Existují i radiátory se zrcadlem. Máme ho ve verandě, je to Koratherm Reflex. Jelikož je naše veranda malá, řešili jsme umístění šatní skříně, radiátoru a velkého zrcadla. Vůbec nás nenapadlo, že něco takového existuje. Náhodou jsem potkal spolužáka ze ZŠ, který je topenář. Svěřil jsem se mu se svým problémem a on mi hned tento radiátor nabídnul. Nakonec došlo k tomu, že topení v našem domku realizovala jeho firma.

Komentáře
Úvodní strana Dřevostavby EXCLUSIVE. Bydlete si přímo královsky

Promiňte, ale nemáte nainstalován flash plug-in.copyright © 2010 brána-bydlení.cz
Ochrana osobních údajů | Prohláąení o přístupnosti | Mapa stránek